Wpis z mikrobloga

@GrzegorzPorada: tak samo jak dzisiaj dzieciaki pytają kto posklejał kromki kiedy widzą cały bochenek, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NieBendePrasowac:

2 miesiące temu kupiłem całkowicie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe i mogę powiedzieć jedno: są


Może i są, tylko dlaczego dzieje się z nimi to samo co z hulajnogami i ludzie gubią po jednej gdzie popadnie?
2 miesiące temu kupiłem całkowicie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe i mogę powiedzieć jedno: są


@NieBendePrasowac: Wiem, i nie wyobrażam sobie preferować je ponad wygodę łatwiejszego wyciągania ich, i utrzymywania ich na przewodzie, bez obaw o to że przypadkiem zagubię jedną z nich.
@GrzegorzPorada: Nie rozumiem dlaczego tak bardzo niektórzy ludzie boją się postępu xd Co jest w tym złego, że ktoś nie wie jak korzysta się z telefonu, który posiada fizyczną klawiaturę? Zamknięte głowy ???? Ludzie przestają korzystać ze "staroci" i zapominają jak to działa, proste. To tak jakby zarzucać ludziom, że nie potrafiliby korzystać z urządzeń, które powstały lata temu (np. pierwsze komputery). Śmiejesz się z rzeczy, które akurat nie trafiają w
za pare lat dzieciaki się będą pytać co to za nitki idą z jego uszu do jakiegoś pudełka...


@GrzegorzPorada: No bo zaraz znikną od wszystkiego kable, telewizor będzie bezprzewodowy, żelazko, lodówka. Jak komuś powiesz że ma przewodowe słuchawki to zapyta się co to przewód xd
@rainonfray: a nie będą? Większosć telefonów nie ma od dawna już jacka, a to dziś najczęstsza styczność z muzyką ludzi. Jasne, nadal są przewodowe słuchawki, ale stosowane coraz rzadziej i przez raczej ludzi ceniących brzmienie.
Skąd taki kaszojad, który całe życie albo miał #!$%@? głośćnik BT, albo słuchawki BT ma wiedzieć co to za kable?