Wpis z mikrobloga

  • 0
@enten: ja juz dawno po zakupach, wiec mozna sie posmiac.
przeciez to mieszkanie to tandeta, zobacz na meble wykonczenie najtanszym panelem z castoramy, mikrofala z lidla.
a za 200k to mozesz kupic garaz :).
@borjaki: Zły widok? Co prawda nie są to balkony sąsiedniej deweloperki w odległości 5 metrów od twojego okna, ale dla miłośników tego też się coś znajdzie na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@borjaki: No ale to nie jest reklama mieszkania tylko inwestycji. To jest chora sytuacja, bo opłaca się inwestować w coś co jest podstawową potrzebą człowieka. Dlaczego się opłaca? Bo tzw. "produkty" bankowe są już tak skompromitowane że inwestowanie tam gdzie powinno być jest zbyt ryzykowne.
  • 1
@Operator_imadla: wiem gdzie to jest, pare razy bylem, ale szalu nie ma dalej to bliskie okolice takich patologicznych ulic jak Rybna, Minska oraz rejon szwendania sie żuli z Wilenskiego. Nie wiem co fajnego jest miec widok jak w jakims obozie koncentracyjnym. W takim hajsie mozna miec tez cos przy metrze po lepszej stronie Wisly.
  • 0
@Yuri_Yslin: no mnie bawi pisanie wszedzie ze to prestizowy budynek i wspanialy apartament. a to zwykle mieszkanie wykonczone tanimi materialami z castoramy i ikeii. prestizowy to moze byc Dom przy lesie na Kole za 5 baniek na ulicy gdzie jest 5 domow. a nie jakas klatka na pradze.
@borjaki: Ja się zgadzam, ale cena nie jest jakoś bardzo odpalona. To jest chociaż wykończone, tanio bo tanio, ale do wprowadzenia. Pamiętasz o klitce na Bemowie, o której rozmawialiśmy niedawno? Tam jest 1,1 melona za stan deweloperski i dziurę w ziemi. odbierzesz za 2 lata i kolejne 100k za wykończenie. Bleh.
@borjaki:

To jest z inwestycji Fabryka na Pradze na Kawęczyńskiej. Widok jest na budynki fabryczne, gdzie są autentyczne lofty. Pamiętam, że na wysokim parterze te mieszkania miały ponad 5m wysokości i olbrzymie zielone okna. To nie jest Koneser, i ceny były bardzo przystępne kilka lat temu.

Samo mieszkanie jest za to w dobudowanej części, czyli to zwykły blok. A widok raczej dołuje, ale nie z powodu estetyki bo jest zajebista, tylko