Wpis z mikrobloga

#pokemon #kiedystobylo #sport #lata90 #chipsy #gry #grybezpradu #staregry #kolekcja #nostalgia #wspomnienia #vintage #ciekawostki #historia #historiajednejfotografii #retrogaming #sport #pilkanozna #footballmanager #samochody #motoryzacja #ekstraklasaboners #reprezentacja #zbieramnatesle #heheszki

Witam wszystkich, wspomnienia z dzieciństwa powróciły, a wraz z nimi przyszedł do głowy pewien pomysł - zebrać gadżety, które niegdyś dawały mnóstwo frajdy.

Kilka miesięcy temu zacząłem kolekcjonować rzeczy, które przede wszystkim można było trafić w chipsach. Trochę tego wszystkiego było, wiec wciąż wiele przede mną. Jeśli ktoś chciałby pomóc, jeśli u kogoś leżą i zbierają kurz to chętnie odkupię. Za niektóre rzeczy jestem w stanie naprawdę dobrze zapłacić :) z racji że mam sporo niektórych serii, chętnie się również powymieniam

Będę wdzięczny za wszelki odzew w mojej sprawie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
19chk92 - #pokemon #kiedystobylo #sport #lata90 #chipsy #gry #grybezpradu #staregry #...

źródło: IMG_20231121_202610

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@19chk92: Kurła... kiedyś to było... Te w woreczku z prawej strony to zgaduję (po rowkach z brzegu), że Tazosy ze Star Warsów, które latały z klaserem - rok 1996/1997 z tego co pamietam? :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@IronBB strzał w 10, mogłem je lepiej wyeksponować, wrzuciłem zdjęcie które miałem pod ręką:) albumu jeszcze nie mam, ale przymierzam się do zakupu :) wszystko się zgadza :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@proszebardzo2 wiele razy kupiłem rzeczy w przedziale 100-200 zł, zależy jaka seria - niektóre cieszą się większą popularnością, inne mniejszą, ważny jest też stan przy wycenie. Generalnie takie rzeczy są warte tyle ile ktoś jest w stanie za to dać, dla niektórych są to rzeczy bezcenne (wartość sentymentalna) inni nie szukają na tym wielkiego zysku, bo zamiast kurzyć się w kartonie, można je komuś odsprzedać i dać drugie życie :)
  • Odpowiedz