Wpis z mikrobloga

@ater możliwe że podał ceny zakupu albo mieszkania w małych miastach.
Ps podatek katastralny spowoduje tylko że będziesz płacił więcej za wynajem.
11 nieruchomości i dochód z najmu na poziomie 178k zł.

Podatek katastralny od zaraz!!!!


@ater: Ale co ma zostać wprowadzony bo cię dupa boli czy jaki jest tego powód?

Skoro mieszkanie jest wynajmowane to jest na rynku i wpływa na podaż obniżając ceny. Jeszcze jakby te mieszkania były nieużywane ale was po prostu boli dupy bo jesteście zawistnymi #!$%@?.

A nie każdy chce kupować od razu mieszkanie. Potrzebny jest też rynek
@Herubin Kataster przede wszystkim ograniczy popyt ze strony landlordow, co ustabilizuje ceny i pomoże kupić mieszkanie normalnej rodzinie.
W wynajem będą bawić się tylko osoby które stać, a nie wąsate Janusze biorące kredyty na spółkę z całą rodziną żeby potem wyc jak ubijane świnie i latać z podwyżkami 1000zl jak tylko stopki podniosą o 2 pp
Ps podatek katastralny spowoduje tylko że będziesz płacił więcej za wynajem.

@murinius: a niech podnoszą ( ͡º ͜ʖ͡º) w wielu miejscach ceny wynajmów pokojów/mieszkań są absurdalne. Może jednak stanie się coś innego i ludzie stwierdzą, że ich nie stać na płacenie za wynajem takich kwot i zrezygnują z takich usług? A katastralny i tak będzie trzeba zapłacić...
@Adheziwas: a dziękuję miras, żona już kupuje powoli dekoracje świąteczne. Czekam na te pierwsze święta na swoim. Jak narazie mieszka mi się super, po kupnie w mieszkanie włożyłem jakieś 10tys w meble do 2 pokoi + odmalowanie 2 pokoi i korytarza. Więc mieszkanie w lux stanie mam za 225tys. a do tego piwnice i strych. Nie ma co wierzyć w to co piszą, że jak nie masz 800tys to tylko kawalerka.
o jest uczciwy, bo pokazał i możesz krytykować, a nie przepisał wszystko na żonę


@danob99: chyba, że na żonę przepisał 40 mieszkań, bo jakby tego nie zrobił to by wisiał na bilboardach w całej polszy XD
@ater: Odkupię od Pana Posła te nieruchomości w podanych wycenach. Proszę pisać na priv.


@mickpl: Jeśli kiedykolwiek wprowadzą kataster to powinien on być odprowadzany od deklarowanej wartości mieszkania. I powinna być możliwość odkupienia przez państwo tego mieszkania jeśli uznają, że deklarowana wartość jest zaniżona w celu obniżenia katastralnego.
Niech by to było nawet deklarowana wartość mieszkania x1,5 ale to co politycy w swoich deklaracjach #!$%@?ą to nawet śmieszne nie jest
@onomatopejusz przecież pedały informatycy mają 12 procent podatku ryczałt owego i to jest max xd. Ja się muszę #!$%@? na liniowce plus zdrowotny więc nie pierdziel głupot że informatyk 50 procent podatku bo głowa mnie boli. Każdego bogatego męża dobrze zarabiając ego trzeba podatkowac i taka jest prawda. Te durnie z sejmu sami mają masę nieruchomości i ziemi bo chcą się więcej nahapac a my im przykalskujeny zamiast zadać większych podatków
@mickpl: to musisz się najpierw cofnąć do daty ich zakupu bo w oświadczeniu majątkowym wpisuje się kwotę z aktu notarialnego. Wie to każdy kto pełnił jakąkolwiek funkcje związana z budżetówką