Wpis z mikrobloga

Hej Kochani, przychodzę do Was z gorącą prośbą o #wykopefekt #pomagajzwykopem.

Jestem wolontariuszem, w jednym ze schronisk. Pomagam im pro bono, w kwestiach technicznych obsługowych i także stworzyłem dla specjalnie dla nich 2 aplikacje do obsługi schroniska oraz dotacji, ale teraz potrzebują także Waszej pomocy w konkursie RatujemyZwierzaki.pl

Link do zbiórki oraz konkursu: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/dotacjazawiercianskiebezdomniaki

Dużo nie trzeba zrobić, bo jedynie wesprzeć ich nawet 1zł (jedną złotówką), ponieważ liczy się ilość osób które wsparły, a nie wartość dotacji. Mogą wygrać nawet 100 000zł, które pomogłyby im przetrwać zimę, która niestety prawdopodbnie będzie bardzo ciężka.
Schronisko od 9 lat ratuje porzucone i skrzywdzone zwierzęta - często skrajnie wygłodzone, chore czy odebrane interwencyjnie. W tym czasie pod ich opieką znalazło się ponad 7000 psów i kotów. Dlatego proszę, a wręcz błagam o wsparcie wystarczy 1 zł, a to przybliży ich do wygrania choćby najniższej nagrody.

Bardzo proszę o wsparcie pod tym adresem: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/dotacjazawiercianskiebezdomniaki

Ja od siebie chciałbym dodać, że w podziękowaniu za Wasze wsparcie, wśród plusujących rozlosuję kartę podarunkową Allegro 50zł (a jeżeli akcja osiągnie do godziny 17:00 - 1500 plusów dodam kolejną)

Taguję także jako #rozdajo (bo w zasadzie ktoś tu i tak coś dostanie). #zbiorka #pomoc #schronisko #psy #koty
Emios - Hej Kochani, przychodzę do Was z gorącą prośbą o #wykopefekt #pomagajzwykopem...

źródło: prosba

Pobierz
  • 8
  • 2
Dziękuję wszystkim osobom, które dorzuciły swoją cegiełkę! To co zrobiliście przerosło wszelkie oczekiwania <3.
Jutro około 08:00-09:00 odbędzie się losowanie wśród plusujących!

Dziękuję!
✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @hagall

Liczba zakwalifikowanych osób: 65
Szansa na wygraną: 1.54%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 8 grudnia 2023 - 10:25:10.

@Emios pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria