Aktywne Wpisy

Bambrx +27
#lotto
Druga czwórka w życiu... Jedna cyfra. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Za tą główną wygraną człowiek by sobie już inaczej życie ułożył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Druga czwórka w życiu... Jedna cyfra. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Za tą główną wygraną człowiek by sobie już inaczej życie ułożył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000003607
Pobierz
dywergent +44
uwielbiam pokemony
źródło: 1767464714081682
Pobierz



Czy jest na tagu jakiś projektant wnętrz, który pomoże zdecydować się na jedną z opcji? Remontuję mieszkanie i z racji #homeoffice potrzebuję w salonie umieścić biurko do pracy zdalnej - i tu mam dwie opcje:
1. Biurko schowane w delikatnej wnęce i oddzielone ścianką z lameli, więc co za tym idzie - jest niewidoczne z przedpokoju i fajnie ukryte, natomiast praca głównie przy jakichś dobrych lampkach, żeby było dobre światło.
2. Biurko przy oknie (i kaloryferze) oddzielone ścianką z lameli, a więc jest lepsze światło, natomiast mniej światła wpada do wnętrza, gdyż jest ścianka z lameli + widoczne jest z korytarza więc nie wygląda trochę słabo?
Zrobiłem swoje amatorskie wizualizacje, aby zobrazować Wam dwie opcje. Pomożecie coś wybrać?
#nieruchomosci #remont #remontujzwykopem #kiciochpyta #mieszkanie #wnetrza
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Którą opcję wybrać?
Lamele to zostaw na wysypisku
Zanim postawisz ścianki to przecież możesz też sobie postawić biurko tu i tu na kilka dni i zobaczysz, czy w ciemniejszym kącie Ci się pracuje gorzej
@Ytarka: a ja nigdy¯\(ツ)/¯
nie cierpię rozbłysków na ekranie a to jest nieuniknione przy oknie