Wpis z mikrobloga

Lieferando jest jednak super, w czasie rzeczywistym mogę śledzić dostawcę pizzy na mapie, dzięki temu, wiedziałem co do sekundy kiedy wyjść z domu aby odebrać pizze, a gość w tej samej sekundzie zajechał, fajna sprawa te GPSy.
Ale nieźle też zasuwał, aż bałem się, jak mijał sklep Penny i jechał do mnie zajęło mu to 2 minuty, mi normalnie zajmuje 7 minut.

Taka ciekawostka, kilka minut po dostarczeniu, widziałem jak odjeżdżał dostawca, ale pewnie potem już kliknął na "dostarczone" i już nie mogę go śledzić.

Ale dostawcy chyba tak mają, jak ostatnio byłem w Wrocławiu, to dużo też przyglądałem się dostawcą, w Polsce to jakieś szaleństwo, jadą jak szaleni a potem biegną, dosłownie biegną do budynku zapominając zamknąć auta za sobą aby dostarczyć pizze. Ja tego nigdy w życiu nie widziałem więc ciekawe doświadczenie miałem w Wrocławiu o_o

Aż tak mi nie zależy na szybkiej dostawie, 5 minut czy nawet 10 minut później też będzie okay. Więc nie gazujcie dostawcy.

#lieferando #pizzaportal #pizza
  • 2
  • 0
jemu płacą pewnie od sztuki¯\(ツ)/¯


@Bad_Wolf: a to jest dobre pytanie, jak oni zarabiają, w teorii można dać napiwek online, ja dałem mu napiwek 10% online i do ręki 5 euro, ale tak serio, jak oni zarabiają? Za godzinę czy serio od sztuki?

Aż mam ochotę się zatrudnić jako dostawca, nawet nie muszę używać swojego auta, bo zawsze firmowe auto obklejone reklamą Lieferando i nazwą pizzerii Basari podjeżdża do mnie z