Wpis z mikrobloga

Siema, jak się przyzwyczaić do grania w gierki fps na padzie? Chciałbym rozwalić się w fotelu i popykać, ale gdy próbuje to raczej się męczę aniżeli czerpie przyjemność. Brak mi precyzji, a jak ktoś mnie zajdzie od boku to nie ma szans, że zdążę przynajmniej w niego się dobrze wcelować, zdąży mnie zabić 2 razy. Próba panowania nad full auto kciukiem to jest jakaś utopia dla mnie na ta chwile. xD Są jakieś gadżety w stylu łopatek do pada od xboxa godne polecenia, albo jakieś inne tipy?

Widziałem pady do xboxa z tymi łopatkami i wymiennymi częściami, ale Xbox series s here i kurde nie chce wydawać na pada wiecej niż na konsole xd

#warzone #gry #callofduty
  • 8
@Maklerino1244, jeśli grasz dziennie mniej niż 4-6 godzin, to jakiejkolwiek przyjemności możesz w najbliższym czasie nie zaznać. Sprawdź sobie na yt ustawienia pada prosow i ćwicz na nich. Nie zostało nic innego jak grać i grać. W tym codzie możesz mieć trochę trudniej, bo movement jest szybszy niż w poprzedniej części. Obserwuj też innych dobrych graczy na padzie, bo oni grają inaczej. Jak już ogarniesz, to nas „myszkowców” będziesz gnieść.