Wpis z mikrobloga

@PraiseGodPL: zaraz zgłoszę cie do moderacji za spam w celu promowania. A przypominam że ten Żetoniarz pochodzi podobno z forum karachan, które tu jest nie lubiane. Więc promujesz taką patologie
  • Odpowiedz
@email-emailowy: ja miałem już relacje w wieku 15, a potem 18 lat. A ten przegryw się chwali że ma 24 lata, i jest prawiczkiem. Nie dziwi mnie ze Carrioner go wysmiewal że wchodzi na Showyp i wydaje na żetony dla #!$%@?. Ale wiem że będziesz go bronić bo popierasz zetoniarza, i jego sektę kłamania o Carrionerze
  • Odpowiedz
@FuckGodPL: Chodzenie po bułki do sklepu w wieku 15 lat sie nie liczy. Stosunek sensualny z pijaną dziewczyną w wieku 18 lat co to jej sie po alkoholu wydaje, ze jesteś normalny tez sie nie liczy. XD Skąd wiesz, ze ogladam jakiegos randoma co ma mały kanał i go popieram? A może popieram Friza? Może należe do jego sekty?
  • Odpowiedz
  • 0
@FuckGodPL: Ty jesteś wystarczającym dowodem. Prujesz się do każdego, kto nie uznaje twojego guru. Zachowujesz się jak fanatyk. Spójrz na siebie z boku i pomyśl, czy aby nie robisz z siebie idioty.
  • Odpowiedz