Wpis z mikrobloga

W dolnej części wydzieliłbym pokój i byłaby wtedy też normalna ściana na TV, widziałbym też potencjał do zmian ustawienia w kuchni, choć bez poszczególnych długości to ciężko powiedzieć, jak bardzo jest opcja zaszaleć.

Co do położenia ciężko powiedzieć - jak pasuje widok i dziedziniec to spoko. Wiadomo, że chciałoby się co najmniej 2 strony świata + przynajmniej jedna z nich z widokiem na okolicę, ale zakup mieszkania to często sztuka kompromisów.
  • 1
@majkel88 podobnie jak @lycaon_pictus telewizora nie używam więc to nie będzie problem
@Reanef dzięki, do sprawdzenia
@Yuri_Yslin tak, widok z okna będzie na drugi kawałek bloku, zastanawiam się właśnie nad tymi hałasami, szczególnie, że na środku dziedzińca ma być plac zabaw...
@CePeK Też tak właśnie myślałem, że można by ten dodatkowy pokój na dole wydzielić. Sam widok mi nie przeszkadza, kwestia tylko tego czy nie będzie zbyt hałaśliwie jak pisał @Yuri_Yslin
@Majkel2008 łóżko na tym rzucie ma okolo 140x190cm. Fotel to jakies większe krzesło, a kanapa to chyba klippan z Ikea. "Salon" sprawia wrazenie jakby byl większym przedpokojem. Ściana za sofą chyba nie jest w ogóle ścianą.
@lormont: miałem mieszkanie jednostronne i aneks kuchenny daleko od okna. Ciężko strasznie to wywietrzyć, szczególnie po gotowaniu. Czasami otwierałem drzwi na klatkę żeby wietrzyć, ale wtedy dziecko mi uciekało :)

W sumie ja jeszcze jeśli bym był singlem ,jakoś bym przeżył, ale moja różowa to już średnio :)