Wpis z mikrobloga

Poczytałem trochę o znaleziskach na tagu #nwo i niestety nie myliłem się jak chyba z rok temu pisałem post na starym koncie. Mietek_02. Jak Elity bawią się ludzkoscią i planetą. W ciągu 2 lat będzie kolejny wirus i kolejny terroryzm i zamordyzm na świecie. Lepsze czasy już dla nas nie nadejdą będzie tylko gorzej. Dlatego zawsze wspominam czasy z łzami w oczach jak dorastałem i jak byłem dzieckiem wszystko było proste żadnych problemów zmartwień a teraz? To jest tykająca bomba atomowa z opóźnionym zapłonem. Wrócimy do chłopów zwykłych. Klasa średnia zniknie to jest ich cel ale nie tylko. Nie będę płacił 8100 Euro. W dupie mam ten dług jak w ciągu 2 lat wybuchnie kolejna pandemia. To się nazywa walka z systemem. Nie zapłacę i ch(( Nadal mam nadzieję że to koszmar i że się obudzę. Ehh. (,) Ellie mnie podnosi na duchu i że damy radę i że przetrwamy nawet najgorsze. W komentarzu dodam link do wpisu sprzed roku albo zdjęcie #przegryw #przemyslenia #oswiadczenie #totalitaryzm #nowyporzadekswiata #agenda2030
NapaloneOkno - Poczytałem trochę o znaleziskach na tagu #nwo i niestety nie myliłem s...

źródło: c886d97c7ddbe7bc36974f64e84f62d5

Pobierz
  • 4