Wpis z mikrobloga

@ScarySlender: jak byłem gówniakiem to też była moda na szerokie spodnie, ale te spodnie jakoś się tak układały lepiej, a teraz to po prostu wygląda jak jakieś takie #!$%@? dzwony, gdzie dzwon zaczyna się w kroku a nie przy kostce
@Miecz12: To jest proszę ja ciebie specjalnie tak szyte pod ludzi którzy nie wiedzą czy chcą dzisiaj być chłopcem czy dziewczynką. TZW tryb modowy unisex. -> czyli ubrania uniwersalne dla obu płci.
@Mtsen: @ksjoc_zakony to nie jest moda sprzed 20 lat, a jak już to sprzed 30. W latach '00 modne były dzwony, szwedy, a to nawet nie jest ani jednym, ani drugim, u chłopów za to modne były lenary. W latach '90 chodzono w oversizach, ale obecne też nie pasują do tego co było wtedy, bo teraz jest jakby karykatura lat '90.
Mnie nie przeszkadza w czym chodzą ludzie, byleby ubranie było
@Mtsen: ale nie u kobiet tylko o facetów.
Tak brzydkich dziewczyn to nigdy nie było na ulicy, tak fatalnie ubrane że szkoda gadać. libido zero jak na taką spojrzysz.
przespałeś ostatnie 2 lata? One już niestety wróciły, może podczas zimy dzieciaki się dowiedzą dlaczego noszenie ich to zły pomysł:D


@ksjoc_zakony: Dziewczyny z tego co widzę podczas zimy się na legginsy przerzuciły, co jest dość ciekawe bo duża część z nich jednocześnie ciśnie legginsy od kiedy te szerokie stały się modne.
@choochoomotherfucker: czemu Ty zawsze masz jakieś dziwne wnioski...

Kobiety ubierały się kiedyś tak, teraz ubierają się tak, nie podoba mi się to. Tyle płynie z mojej wypowiedzi.
Nie wiem skąd szukanie tu jakiegoś drugiego dna, rozbudowywanie czegoś prostego o jakieś chcenie tego czy tamtego.

załóżmy że kiedyś smakowała ci pizza w pizzerri, potem ta pizza się pogrszyła i jest nie dobra. mówisz że ci nie smakuje i kiedyś była lepsza. Czy
@ScarySlender: Jestem w polsce raz do roku i zawsze jak już jestem to widze ze 90% dziewczyn jest ubrana na jedno kopyto, tak sie kopiują bezguscia je$!ne jakby swojego stylu nie miały, dosłownie każda wygląda praktycznie tak samo xD to jest tak groteskowe dla kogoś kto przyleci zza granicy ze jprdl XD
Po prostu moda z pierwszej połowy lat 00 powraca. ¯\(ツ)/¯ wtedy też była duża zajawka na szerokie spodnie.


@Mtsen: Ale szerokie spodnie dla facetów, dziewczyny chodziły w tzw dzwonach.
Napisałeś też "libido zero jak na taką spojrzysz", to jak inaczej to zrozumieć?


@choochoomotherfucker: ? ta pizza jest nie dobra, jak o niej pomyślę to aż mnie na wymioty zbiera.. ponownie skąd tutaj wychodzi że jest oczekiwanie aby pizzeria robiła taką pizze jak wcześniej? kompletnie nie rozumiem Twojego toku myślenia i nie wiem co Ci mogę więcej napisać skoro do zwykłej opinii o czymś, dorabiasz jakieś ideologie i je rozbudowujesz.
Nie