Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy
Debiuty w TSK

Pierwszy i ostatni raz startuje na debiutach!
Generalnie jestem nawet zadowolony bo wiem jak działa na mnie stres i wiem ze to co jest to i tak jest całkiem g. Najwięcej treningowo robiłem 240/135/250(260brakło dosłownie tyle co tutaj w 250)na zawodach siady stres masakryczny zabrał siłe i miałem mroczki przed oczami ale udało się zaliczyć 235, ława łatwe 2 podejścia i trochę atak na marzenia. Generalnie czuje ze była szansa zrobić to 140kg w 3podejsciu na ławie tylko że Kamil się gdzieś zagapił i zapomniał mi dać komendy start (słychać to na nagraniu) i o ile trzymanie tego na rekach nie jest moze najbardziej męczącą rzeczą na świecie to w głowie nagle myśli czemu nie ma komendy i jakoś to się wszystko posypało. Ciągi ciekawy temat bo 3 podejście chyba najszybsze i gdyby nie wypadek i rozwalona dłoń to pewnie bym atakował mocno ponad to ale co zrobić. Na ampach się poprawie i myśle że będę walczył o 650 już w 120
https://youtu.be/VtrzEKmt4Sw
  • 6
Na ampach się poprawie i myśle że będę walczył o 650 już w 120


@rekrut03: tutaj był "plus"? Bo na 105 to wydajesz się za duży :) No i ładnie uratowany drugi siad, oglądając po raz pierwszy myślałem, że zrzucisz przez głowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@shiverr: 132kg wniesione na wage haha. katefgoira połączona z 120 i z + i tak dała tylko 4osoby ale dobre i to grupe nam zrobili 17oosbową to przerwy dłuższe. A co do siadu to w połowie schodzenia w dół już miałem mroczki przed oczami xd ale żeby sztange odłożyć to trzeba było to wstać haha
@rekrut03: Debiuty spoko, szkdoa tylko, że standardowa ekipa polskich trójbojarzy, gdzie panuje kolesiostwo psuje zawody. Slyszałem, że organizatorzy, sędziowie chodzili podpici, olewanie startów ludzi przez SĘDZIÓW, jeśli nie startuje podpieczny kolegi to NORMA na każdych polskich zawodach, gdzie są ci sami sędziowie. Wieloktronie byłem świadkiem sytuacji, gdzie sędzia GŁÓWNY patrzył w telefon jak zawodnik już zaczynał robić bój, sędzia nagrywał storki na insta czy gadał z kolegą. Typowe gadanie "daj szybciej
  • 0
@DywanTv: ogólnie to poza wpadką kamila sędziowanie wydawało mi się git, nie zauważyłem też żeby sędziowie byli #!$%@? bo że byli podpici to pewne. Mnie bardziej denerwowała sama organizacja. Za 350zł nie było nawet głupiego fotografa a live był tylko na 1 moim podejściu, wybór hali z tylko jedną łazienką też lekkie xd.