Wpis z mikrobloga

Stało się. Po tylu latach użytkowania Aliexpress zostałam okradziona (). Przesyłka doręczona 400 kilometrów dalej. Waga przesyłki wskazuje na to, że była to pusta koperta, a nie zamówiony produkt. Spór odrzucili. Odwołanie też. Na nic zdało się przesyłanie screenów ze śledzenia przesyłki podkreślając miejsce doręczenia i mapki z rozrysowana odległością. Na czacie pieprzą, że mam iść na pocztę i otrzymać oficjalne pismo, że przesyłka została doręczona, gdzie indziej. Oczywiście go nie dostanę, bo przesyłka nie była nawet na mnie. Czy da się jeszcze coś z tym zrobić?
#aliexpress #alipaczka #kiciochpyta #prawo
  • 9
@getin: Teraz mi wmawiają, że przesyłka została zwrócona do Komornik, a nie doręczona, co jest ewidentną bzdurą. Przesyłka została doręczona zapewne do Poznania z sortowni w Komornikach. I to jeszcze z Polakiem rozmawiam, więc powinien ogarniać, jak działa śledzenie przesyłki i gdzie są Komorniki. Ręce mi opadają... I to ja mam udowadniać, że jej nie dostałam, a sprzedający się cieszy, ze mu kaska wpadła za free i nikt od niego nic