Wpis z mikrobloga

Wie ktoś gdzie kupić w Polsce nowy zegarek Casio Duro MDV-106? Chodzi mi dokładnie o wersję z marlinem na tarczy, której z tego co wiem nie ma w oficjalnej dystrybucji na rynek europejski. Jedyna legitnie wyglądająca oferta jaka mi się podstawia w google to ta z Amazona: https://www.amazon.pl/Casio-MDV106-1A-Zegarek-dzie%C5%84/dp/B009KYJAJY
Jednak razem z przesyłką wychodzi tam całkiem duża kwota. Gdzie jeszcze mogę tego zegarka szukać?
#zegarki #zegarkiboners #watchboners #casio #pytanie
RudyLemur - Wie ktoś gdzie kupić w Polsce nowy zegarek Casio Duro MDV-106? Chodzi mi ...

źródło: 13_max

Pobierz
  • 9
  • 0
@m_bielawski: Właśnie tu słyszałem różne wersje, jedną taką jak mówisz, drugą, że wersja z Marlinem po prostu nigdy nie była na rynek Europejski. W każdym bądź razie widzę oferty z nowymi zegarkami na Amazonie czy Ebay, jestem tylko ciekaw czy da się go ogarnąć gdzieś taniej
  • 0
@gienon: Chcę kupić nowy, nie używany. Używki z tego konkretnego modelu potrafią w Polsce chodzić za więcej niż ta nówka do której wstawiłem link, ponieważ MDV-106 nie ma oficjalnej dystrybucji w Europie.
@RudyLemur też zauważyłem właśnie patrząc na Amazon a olx. Ten model zegarka też mi się podoba jeszcze w kolorze złota. Sam nie wiem jak z tym podatkiem VAT :/