Wpis z mikrobloga

@rachuneksumienia: "kamieni kupa" to było podsumowanie obecnego PFRu (wcześniej PIRu), który był "bankiem" rządu PiS i tworzył pieniądze z powietrza. M.in. im zawdzięczamy obecną inflacje więc Sienkiewicz miał racje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prorok czy co
@rachuneksumienia:

Czy PiS miał TVP albo media publiczne w 2015 czy coś mnie ominęło?

W 2015 PiS wszedł do gry na poziomie zachodu. Mieli bardzo dobrych spin doktorów oraz rozbudowaną machinę propagandy. Pamiętam, że wtedy jeszcze na onecie była opcja komentowania i wszystko było zasrane propisowskimi komentarzami. Na Dudę sam się dałem złapać (mimo, że finalnie na niego nie zagłosowałem). Na papierze ideał - doktor prawa z UJ, żona nauczycielka z
Czymże było gdy minimalna za Tuska była 5 PLN brutto na nieskładkowanej umowie zlecenie


@rachuneksumienia: po latach doświadczenia wszyscy sobie uświadomili, że danie wolnej ręki przedsiębiorcom w ustalaniu płacy źle robi

i pragnę przypomnieć co za światowe wydarzenie było w okolicach 2008 roku i czym była zielona wyspa
@niochland: Pragnę przypomnieć światowe wydarzenie zwiazane z kichaniem w 2019/2020 które nadal nie zatopiło PiSu a także wojnę za rogiem oraz zmianę polityki energetycznej UE w 2022 które również go nie zmiotło.

Czyli gospodarczo polaczki zadowolone.
Dopiero majstrowanie przy cip*szkach wywróciło kościołowych i to i tak o wlos ( IMo dopiero po latach ludzie docenią że konfa naprawde szła na dobry wynik i kompromitacja Śmieszka z twittera na scenie z Petru