Wpis z mikrobloga

I właśnie to jest sposób na Pis. Walić codziennie kto ile zarabiał. Ja #!$%@?ę. Adamczyk 187 000 miesięcznie, mając jednocześnie i etat i umowa b2b, po to by kręcić lody na podatku dochodowym i omijać regulacje wewnętrzne spółek państwowych. To się w pale nie mieści. Skoro on tyle zarabiał to ile Kurski zarabiał ?

Skoro takie cyrki się #!$%@?ły to co ciekawego dzieje się w Orlenie, PGE itp, gdzie wiadomo że wały są kręcone. Ale Pis wskoczył na inny lvl.

Co jak co, ale Pis pogrążyć w oczach ich elektoratu może tylko ujawnianie takich rzeczy. Że się #!$%@? dorobił.

#tvpis #bekazpisu #polityka
  • 44
  • 6
@gorzki99: Mam taką teorię i widzę to po swoich członkach rodziny co są za pisem, że nienawiść do tych co dorobili się; chociaż powinienem użyć bardziej trafnego sformułowania @wesolakielbasa, przewyższa wszystko inne.

Możesz ukraść, zgwałcić, zabić, być Tuskiem, niemcem, gejem, lewakiem. To są w stanie ci odpuścić. Ale to że UTUCZYSZ SIĘ JAK #!$%@? ŚWINIA, to jesteś stracony.

@RozkalibrowanaTurbopompa, @gorzki99 huopy nie odbierajcie mi nadziei.
@Arthasss: człowieku, my mówimy o "dziennikarzu", który jest opłacany z naszych cholernych podatków, a który zamiast wypełniać należycie swoje obowiązki zgodnie z etosem dziennikarskim, czyli być obiektywny i rzetelny - #!$%@?ł partyjny przekaz przez ostatnie 8 lat, a w przerwach swoją kochankę. Mam w dupie ile zarabiał, bo i tak tego nie odda. Poza tym domyślałem się, że świnie z PiS kradły i rozdawały kasę swoim funkcjonariuszom do oporu. Cieszy mnie
  • 7
@wesolakielbasa: Zgadzam się z Tobą Mirku całkowicie. Moje to przemyślenie z dupy idzie w kierunku tego, że pokazywanie "dziennikarzy" takiego formatu, którzy zarabiają kosmiczne pieniądze, nieosiągalne dla większości elektoratu pisu i do tego skandal obyczajowy, to może być jedyna rzeczy która może w jakikolwiek sposób naruszyć poparcie dla pisu. Im więcej takich smaczków puszczanych tym lepiej.

Ale też zdaje sobie sprawę z tego, że to może być moje pobożne życzenie.
@Arthasss: nie, w tej kwestii się z Tobą jak najbardziej zgadzam. Czas, by Ci biedni, zindoktrynowani przez propagandowy ściek ludzie usłyszeli, ile Ci propagandziści otrzymywali przelewów i dotacji za swoją szczujnię.

A za swój odpał w komentarzu przeprosiłem już w prywatnej wiadomości, do czego się niniejszym przyznaję - źle Mirka zrozumiałem i niepotrzebnie się odpaliłem, za co sorki.
Mam taką teorię i widzę to po swoich członkach rodziny co są za pisem, że nienawiść do tych co dorobili się; chociaż powinienem użyć bardziej trafnego sformułowania @wesolakielbasa, przewyższa wszystko inne.


@Arthasss: Odbiór przez wyborców to jest nic w porównaniu z tym jak takie coś odbiorą liczne pisowskie doły (35 tys członków), na poziomie np. powiatu czy gminy xD