Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: ci co przegapili moment własności + rodzina to raczej prawdziwa mniejszość. Nie oszukujemy się, normalny facet stanie na rzęsach żeby dzieci miały spokój i stabilizację. A jak nie ma dzieci i/lub poważnej kobiety to nie ma impulsu stresowego i zaczynają się dywagacje spadkowe.
@perfumowyswir to oznacza że ci ludzie mieszkają w mieszkaniach które są własnością tego gospodarstwa domowego. Co równie dobrze może oznaczać że mieszkają wspólnie w mieszkaniu babci lub rodziców. Do tej grupy również zaliczają się ludzie którzy mieszkają z rodzicami po 30. Też mieszkają w mieszkaniu które jest wkasnosci tego gospodarstwa domowego, które tworzą z rodzicami.

Jesteśmy w tej kategorii liderem, ale jesteśmy liderem również w kategorii przeludnienia mieszkają. Chyba tylko na Rumunii
@Morf ja mam 40 lat a na bk2% się nie łapię bo mi m.in. ojciec umarł i mam niby 25% jego nieruchomości,w której nie mieszkam ale niby ją mam więc kredytu nie dostanę. Inna sprawa że chwliowo nie chcę, mam nadzieję że jeszcze ze 2 lata i kupię za gotówkę, z drugiej strony chwilowo płacę ponad 4k za czynsz bo wynajmuję, więc nie jest to taka 100% typowa sytuacja
@perfumowyswir: u mnie w smrodowni 90% zoomerów w tym roku pobrało beczkę 2%, niektórzy równe 500k bez wkładu własnego kawalerka 25 m2.
Milenialsi w znakomitej większości już mieli swoje mieszkania i domy, a ta resztka co jeszcze prowadziła życie studenckie też zakredytowana jak panbug przykazał :-).

na bk2% się nie łapię bo mi m.in. ojciec umarł i mam niby 25% jego nieruchomości,w której nie mieszkam ale niby ją mam więc kredytu
normalny facet musi mieć dzieci? To już wyszło z mody, jaki w tym sens jeśli jest się ateistą i ceni wygodne życie?


@perfumowyswir: Czemu wiążesz dzieci z ateizmem/religią?

Ja jestem ateistą, a dzieci chcę mieć. Uważam, że przy tak #!$%@? demografii jaką mamy ci nieliczni młodzi którzy się jednak urodzą będą trzymać zarobionych staruchów za jaja i naprawa kranu w mieszkaniu rentiers będzie kosztowała majątek bo będzie fizycznie brakowało pracowników do
@PfefferWerfer: czyli potrzebujesz zabawki i parobka do pracy ok, za mojego życia wystarcza mi imigranci, a zarobione pieniądze bez problemu zdążę przejeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba myśleć poza schematem, po co robić sobie krzywdę tyłu wegetujących alimenciarzy już widziałem w swoim życiu i po co im to
czyli potrzebujesz zabawki


@perfumowyswir: No nie, duma z kogoś/czegoś nie oznacza od razu zabawki.

i parobka do pracy ok


Nie chodzi o to że ja mam czerpać z niego korzyści, tylko o to że on będzie w stanie łatwo i prosto zarabiać na starych bezdzietnych ludziach.

za mojego życia wystarcza mi imigranci, a zarobione pieniądze bez problemu zdążę przejeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No cóż - jak