Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @Van-der-Ledre dla kolegów z tagu #przegryw
==============================================
Witam was ponownie moi koledzy z tagu. Święta skończone. Piłem nieustannie przez 3 dni, w wigilijną noc upiłem się na odludziu i tam też zasnąłem. Nastąpił całkowity upadek, wszystko zniszczone. Jak wspominałem we wcześniejszych wpisach moich, planuję za kilkanaście dni uciec z tego przebrzydłego miejsca spowitego ciągłą sraką na niebie, wilgocią i mrokiem. To wszystko dobija mnie tylko jeszcze bardziej. Jestem na etapie zaklepywania lotów i powolnego pakowania się. Miesiąc, może dwa powinny poprawić mój stan psychiczny.

Nareszcie po 3 latach spotkam się z resztą rodziny w ich ojczyźnie, znów będę mógł zaznać wolności na łożu pustyni, będę mógł znów oglądać rozległe kaniony i wysokie kaktusy, będę znów mógł zasiąść za kółkiem pickupa i wyruszyć ku zachodzącemu słońcu. No i najważniejsze, że znów doznam 30 stopni na swoim ciele i ujrzę nareszcie słońce, bo zapomniałem już jak ta gwiazda wygląda. To powiatowe polskie piekło, ten kraj, wyciągały ze mnie siły witalne. Czas to przerwać. Oczywiście z moich przygód będę zdawał relacje na tagu za pośrednictwem i dzięki dobrej woli kolegi gimnazjumqqq. Zdaję sobie sprawę, że nie stać mnie na stałe osiedlenie się w stanach ale jest inne mniejsze i tańsze miejsce na Atlantyku z bardzo podobnym klimatem i wyglądem. Z tym właśnie miejscem zaczynam wiązać przyszłościowe plany stałej przeprowadzki. Ale to wszystko się zobaczy.

Póki co nadchodzi najgorszy, najokrutniejszy i najbardziej przerażający dzień w roku dla każdego przegrywa. Dzień przypominający jaką marnością są nasze egzystencje wobec żyć innych normalnych ludzi. Wobec tego dnia wbrew temu co mówi n0rmictwo, nie da się przejść obojętnie. Inni się bawią, my cierpimy, to wymowne. Sylwestra spędzę oczywiście na tagu, później upiję się do nieprzytomności alkoholem i energetykami, (jak Bóg da, to serce nie wytrzyma). To jest/był najgorszy rok mojego życia, zakończony jeszcze zgonek kolejnej bliskiej osoby i śmiercią wszystkich karpii, its fucking over.

Chciałbym także tutaj coś zapowiedzieć. Zgodnie z tradycją, pozwolę sobie zza żelaznej kurtyny opublikować tu sylwestrową listę obecności o godzinie po 22. Trzymajcie się jakoś koledzy w tym naszym męczeństwie. Czasami najlepiej jest po prostu odpuścić i uciec od problemów.

#przegryw #samotnosc
==============================================
Powyższy list został napisany 28.12.2023r.
Linki do poprzednich listów:
List z 24.12.2023r. - kliknij tutaj
List z 22.12.2023r. - kliknij tutaj
List z 18.12.2023r. - kliknij tutaj

Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych
Uwaga. Działalność tagu #wolamyzbanowanych jest zawieszona po 17.01.2023r. Więcej informacji we wpisie https://wykop.pl/wpis/70186907 .
Tag #wolamyzbanowanych służył do wołania zbanowanych, by nie było im smutno. Natomiast osoba "zza platynowej kurtyny" mogła napisać list i np. pozdrowić przyjaciół :) Skorzystaj z formularzu pod linkiem https://forms.gle/eVRXNmN67JJoYv8N6 (metoda półautomatyczna) lub pisz na gimnazjumqqq@wp.pl (metoda ręczna). Inicjatywa: @gimnazjumqqq (dawniej) i obecnie: @Enviador i @SynGilgamesza wyznaczeni osobiście przez @gimnazjumqqq we wpisie https://www.wykop.pl/wpis/58381575 .
gimnazjumqqq - List od zbanowanego @Van-der-Ledre dla kolegów z tagu #przegryw
======...

źródło: New year

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz