Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie krótki komunikat - nie ma lepszego dnia na #wychodzimyzprzegrywu niż 1 dzień nowego roku. To symboliczna data, gdzie wszystko co było wcześniej nie ma znaczenia, zaczynacie od nowa. Dostajecie czystą kartę i od was zależy co się na niej znajdzie. Już dziś podejmijcie działanie a na koniec roku będziecie zadowoleni z tego co zrobiliście przez cały rok.

#przegryw #sylwester #2024 #rozwojosobisty #postanowienia #postanowienianoworoczne #sylwesterzwykopem #nowyrok #blackpill #redpill #samotnosc #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie krótki komunikat - nie ma lepszego dn...

źródło: 150935-1-365

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim I jak chcesz tego dokonać? Żeby wyjść z przegrywu. Osobiście uważam że to głupie, pierwszy stycznia, ale z drugiej strony, lepsza każda motywacja. Ja np chciałbym rzucić picie. Palenie prawie dwa lata temu mu się udało, to co? 365 dni trzeźwo? (Bez błędu, bo dzisiaj, bo po północy piłem)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja chce rzucić kawę. Wyleczyć jelita dietą i ziołami. Może to pomoże mojej psychice.
Zacząć edukować o finansach i dorabiać na boku. Znaleźć babę bez Tindera.
W 2023r udało mi się. Znaleźć przyjaciela, założyłem Tindera i spotykałem się z babami. (nic z tego nie wyszło) Byłem na pielgrzymce, byłem też sam pierwszy raz w życiu za granicą na wycieczce.
Nie udało mi się. Wyjechać za granicę za robotą, poprawić stanu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Niby jakim cudem zmiana cyferek w dacie sprawia, że to co było wcześniej nie ma znaczenia i dostaje się czystą kartę? Nagle wszystkim magicznie resetuje się pamięć i zapominają, że mają do czynienia z przegrywem? xDDD
  • Odpowiedz