Wpis z mikrobloga

Na 30ste urodziny postanowiłam, że nadszedł czas zmierzyć się z najpiękniejszym szlakiem długodystansowym w Polsce. Spakowałam plecak i rzuciłam sobie w prezencie wyzwanie. Przejść Szlak Orlich Gniazd pieszo w 6 dni.
Szlaki długodystansowe pokonuję bez namiotu, śpię w agroturystykach na trasie. I mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże Ci zaplanować Twoje przejście.

Sprawdź ten poradnik i zapisz się na darmowy webinar aby dobrze przeżyć przygodę życia!

#podrozujzwykopem #szlaki #szlakorlichgniazd #gory #turystyka #turystykagorska #pieszo #wedrowki #wedrowka #przygoda #wyzwanie
weekendowka - Na 30ste urodziny postanowiłam, że nadszedł czas zmierzyć się z najpięk...

źródło: szlak-orlich-gniazd-gora-zborow

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@wspomnienieciszy: W 2 dni raczej ciężko, bo to 90km dziennie, jakieś 15+ godzin marszu jak masz dobre tempo. O ile nie robisz jakichś ultramaratonów to trudno mi to sobie wyobrazić. W 3 dni spokojnie idzie ogarnąć (patrz załącznik)

@weekendowka: Widze że MSB, GSŚ i GSB za tobą, to jeszcze pewnie GSS do kolekcji, chociaż jak dla mnie z tego grona wypada słabo. Jakieś zagraniczne plany, TMB? GR10/GR11?
5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0 - @wspomnienieciszy: W 2 dni raczej ciężko, bo to 90...

źródło: orle

Pobierz
  • Odpowiedz