Wpis z mikrobloga

Na 30ste urodziny postanowiłam, że nadszedł czas zmierzyć się z najpiękniejszym szlakiem długodystansowym w Polsce. Spakowałam plecak i rzuciłam sobie w prezencie wyzwanie. Przejść Szlak Orlich Gniazd pieszo w 6 dni.
Szlaki długodystansowe pokonuję bez namiotu, śpię w agroturystykach na trasie. I mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże Ci zaplanować Twoje przejście.

Sprawdź ten poradnik i zapisz się na darmowy webinar aby dobrze przeżyć przygodę życia!

#podrozujzwykopem #szlaki #szlakorlichgniazd #gory #turystyka #turystykagorska #pieszo #wedrowki #wedrowka #przygoda #wyzwanie
Pobierz weekendowka - Na 30ste urodziny postanowiłam, że nadszedł czas zmierzyć się z najpięk...
źródło: szlak-orlich-gniazd-gora-zborow
  • 93
na SOG nie ma schronisk o ile mi wiadomo?


@weekendowka: Napisałaś:

Szlaki długodystansowe pokonuję bez namiotu, śpię w agroturystykach na trasie.


A nie "ten szlak pokonałam śpiąc w agroturystykach...", stąd moje pytanie.
@weekendowka: z ciekawości, jakby teraz ktoś zapytał: co "byś inaczej zaplanowała" tj. chodzi mi o ekwipunek (inne buty, powerbank, etc.)?


@bachus: jak chodzi o ekwipunek, to nic bym nie zmieniła, to nie była moja pierwsza wędrówka, więc już wiedziałam, jak się przygotować. Na pierwszy szlak wzięłam ciężką lustrzankę, której ani razu nie użyłam - od tego czasu chodzę tylko z telefonem :D SOG szłam w butach do biegania, bo na
@weekendowka: ładny szlak. Przejechałam go na rowerze i znastanawia mnie czy pieszo nie był trochę nudnawy? Są tam fajne miejsca, ale też długie proste drogi przez las


@jamniczek_trailowy: dla mnie nie był nudnawy - ale ja lubię długie, proste drogi przez las :D I atrakcji na trasie jest naprawdę dużo.
@weekendowka: Fajna mirabelka z Ciebie ale weź zmyj te bochomazy. Serio likwidacja laserowa tych raków jest teraz tania i nie zostawia śladów. ()


@Dr-Livingstone: fajny mirek z Ciebie, ale zajmij się lepiej swoim ciałem - to nic nie kosztuje i nie zostawia śladów ()
Na 30ste urodziny


@weekendowka: nie ma to jak trzydzieściste urodziny.


I ty jeszcze jakieś treści publikujesz: artykuły, webinary, poradniki? xD O #!$%@? złoty.


@ArchDelux: tak, zdarza mi się robić błędy, a pomimo tego ośmielam się publikować treści, artykuły, webinary, poradniki :) Nieidealne, ale w #!$%@? złotego wartościowe :)
@Iudex: @Iudex

na SOG nie ma schronisk o ile mi wiadomo?


@weekendowka: Napisałaś:


Szlaki długodystansowe pokonuję bez namiotu, śpię w agroturystykach na trasie.


A nie "ten szlak pokonałam śpiąc w agroturystykach...", stąd moje pytanie.


@Iudex: racja, nieco nieprecyzyjnie się wyraziłam. Śpię w agroturystykach lub schroniskach - pod dachem generalnie :)