Wpis z mikrobloga

Mirki proszę o wykop, nie tolerujemy tego, co się dzieje w szpitalach, nie tolerujemy personelu, ktory woli skrępować człowieka do łóżka, niż się nim opiekować. Każdy z nas może tam trafić, dzialajmy. cytat z facebooka

SZPITAL JAWORZNO
Kobieta 84 lata
Leżę z tą panią na oddziale NEUROLOGII
Kobieta przywiązana do łóżka w celu bezpieczeństwa (rozumiem) ale jak można podać kobiecie obiad i nie rozwiązać jej obu rąk żeby mogła zjeść jak czlowiek!!
Część pani jedzenia ląduje w łóżku a taka piz.. mi powie ze ona nie będzie pilnowala komuś jedzenia na talerzu owszem nie pilnuj ale rozwiaz kobiecie ręce żeby mogla zjeść jak należy!!!
Nie mogę naprawdę patrzeć na to jak niektóre te pseudo pielęgniarki traktują starszych ludzi do diabła z nimi sukami bo inaczej nie idzie nazwać tego bydła szpitalnego!!!

???? Zobacz ten post na Facebooku
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02L4NtRPXuRjXjih27WT1gKDkJL8PhwYUxoncyC8DezpdM22T1x1RKWqQgucN4EREFl&id=100005353787343
#szpital #sor #sluzbazdrowia #zdrowie #jaworzno #pielegniarki #polska #nfz
ZjemCiDywan - Mirki proszę o wykop, nie tolerujemy tego, co się dzieje w szpitalach, ...

źródło: FB_IMG_1704218198836

Pobierz
  • 13
Nie mogę naprawdę patrzeć na to jak niektóre te pseudo pielęgniarki traktują starszych ludzi do diabła z nimi sukami bo inaczej nie idzie nazwać tego bydła szpitalnego!!!


@ZjemCiDywan: hehe tu raczej chodzi o to żeby dać w łapę pewnie rodzina nie dała ^^
może babcia ma manię na escape roomy i inaczej się nie da?


@miszczu90: Czyli jak ja przywiaza za noge to i tak ucieknie? No bo inaczej sie nie da. Noga te jest potrzebna do zjedzenia obiadu co nie?
@Reichsmarschall jako była pielęgniarka mogę napisać, że na neurologię to nie ma za dużo chętnych, to samo interna. Mi przez te drugie tak obrzydł zawód, że już w nim nie pracuje. Czasami warunki pracy powodują, że z człowieka wychodzi #!$%@? ()
@Qql3l3: Problem w tym, że siedzi tu mnóstwo dzieciaków w wieku 13-20 lat, dla których sens życia to oglądanie patostreamów. Ale nawet nieco starsi wciąż potrafią myśleć, że akurat oni będą wiecznie młodzi, a rodzice zawsze będą, żeby im pomóc.
@ZjemCiDywan: ale wy jestescie odklejeni od rzeczywistosci. Czasem trzeba niektórych pacjentów krępowac bo próbują wylazic z lozek i walą dynią o podłogę doznając wielu urazów więc autorka posta niech bierze krzesło i siada przy tej pani zeby pilnowac 24 na dobę