Wpis z mikrobloga

@Julka_ACAB_BLM: Ale was boli, że Robert nie jest typowym p0lusem, który myśli, że będzie kierował kobietą tylko zostawia Ani przestrzeń na hobby. I do tego ta wasza zawiść, że Ania tańczy bachatę z Hiszpanem xD a z kim miałaby tańczyć, skoro mieszka w Hiszpanii? Chyba nie z Chińczykiem czy p0lakiem-zakolakiem?
  • Odpowiedz
@Julka_ACAB_BLM: Ja myślę,że wy nie szanujecie Roberta. I nie mierzcie innych swoją miarą.Robert kontroluje sytuację. A nawet jak coś mu się sypię z kobietą to PO CHÓJ pytam dowalać mu??? Zamiast go wspierać to nasz najlepszy sportowiec praktycznie. Wszyscy jesteśmy ludzikami Ogarnijcie się! ..Najprawdopodobniej mają temat tych tańców dogadany on nie jest zazdrośnikiem a ona zna granicę to ,że tańczy i dotyka w nogę gościa nawet przy ten ..to NIC nie
  • Odpowiedz
  • 14
@Pantagruelion tak mają dogadane, że u Roberta spadek formy zaczął się w momencie gdy ance zaczęło odwalać z Hiszpanami xd czyli pewnie mu to nie pasuje, ale nic nie może zrobić, bo jak jakoś zareaguje to ona odejdzie z dziećmi i połową jego majątku
  • Odpowiedz
@Pantagruelion: Im nie przetłumaczysz, że małżeństwo to nie jest wyrok dla kobiety. Ania nie robi nic złego i nie wiem dlaczego Robert miałby Ani zabronić treningu bachaty czy na siłowni. Przecież na każdej siłowni ogólnej większość osób to mężczyźni, więc co, kobieta ma siedzieć przywiązana do grzejnika?!
  • Odpowiedz
@Pantagruelion
Ja byłem nawet w stolicy Katalonii. Wszystko #!$%@? moczem, mnóstwo murzynow sprzedających chińskie gówno przy plaży, mnóstwo złodziei w metrze, mnóstwo murzynow palących zielsko w tłumie xD. A no i zajebisty napis - tourists go home xD. Ale co to ma do rzeczy?
  • Odpowiedz
@notBart: moze faktycznie Kropowka sie odciela po akcjach bachatowych bo chcial jej przemowic do glowy a tamta wyzwolona na maxa. Za to zona gorala jest napewno bardziej konserwatywna
  • Odpowiedz