Wpis z mikrobloga

Śledzę śmietankę polskiego youtuba od samego początku. Nikt tak nigdy nie wjeżdżał na grubych ludzi jak nitro. No może jeszcze rafonix może z nim konkurować.

Wyzywał dziewczyny na kamerkach, na instagramie, komentując tiktoki. Najlepsze jest to, że laska wcale nie musiała być gruba. Mogła mieć lekką nadwagę aby zostać nazwaną grubą maciorą, orką i smalcem.
To wszystko publicznie przed wielotysięczną publicznością.
Mam wrażenie, że wyzywał ludzi od grubasów nawet z przyzwyczajenia. Ponieważ obrywało się również komuś kto miał tylko okrągłą twarz.

Podczas aferki z Bunnykou on pierwszy zaczął rzucać tekstami o tym, że dziewczyna jest gruba i spasła.

Teraz Nitro sam jest otyły i obleśny i wiecie co?
Stroni już od wyzywania ludzi od grubasów... xD
Pięknie karma go dojechała.

Pamiętam jeden z jego wywodów na live, że grube osoby, zwłaszcza kobiety po prostu NIE MOGĄ się podobać. Jest to nie zdrowe i obleśne i nie atrakcyjne.
Hmmm... Cóż... przynajmniej ma świadomość, że sam nie ma prawa podobać się jego własnej kobiecie.

Nie wspomnę już o jego stałych tekstach aby nie promować otyłości. Czyż sam tego nie robi codziennie streamując i jedząc mcdonald na tych transmisjach?

#nitro #mlekozyniak #nitrozyniak #youtube #polskiyoutube #patostreamy #famemma #odchudzanie #sport #dieta #twitch
Hortennsia - Śledzę śmietankę polskiego youtuba od samego początku. Nikt tak nigdy ni...

źródło: temp_file2400442611133632743

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 13
@pawel-bori A wiesz, że potem to nagranie puszczali tej dziewczynce w szkole? Ona miała 8 lat.
Do końca szkoły wyzywali ją od pulpetów pudliszki.

Mało tego, ten tekst przeszedł na stałe jako kultowy tekst do ciśnięcia grubasów. U mnie w szkole też tak ludzie się wyzywali.
  • Odpowiedz
  • 2
@pawel-bori Myślę, że ten koleś jest tak zły, że jeśli kiedyś będzie szczupły to na powrót będzie wyzywał w ten sposób ludzi.
Czasami jeszcze na streamie się zapomni. On po prostu jest totalnym hipokrytą.
  • Odpowiedz
@Hortennsia: Dawno takiej sraczki nie widziałem, sam jesteś pewnie spasioną #!$%@?ą przed pc i płaczesz, bo chłop wyzywał randomów. #!$%@?ć poprawność polityczną, sami robicie jeszcze gorsze gówno na tym wykopie.
  • Odpowiedz