Wpis z mikrobloga

  • 16
@xPekka mi sie wydaje ze poprostu te 25k miesiecznie nie jest rzecza stałą, a powiedzmy zalezna od prowizji itd. A by wypasc najlepiej przed ròżowa to podal ta najwieksza kwote.
  • Odpowiedz
@lexico: Chęć pokazania się z najlepszej strony nie musi oznaczać od razu chwalenia się hajsem. Żyjemy w społeczeństwie. Ja nie zarabiam 25k ale nie łażę w dresach na codzień. I nigdzie nie jest napisane że ma być najnowsze auto albo markowe ciuchy tylko żeby typ wyglądał jak człowiek. Sorry ale jak jesteś w związku to twoje zachowanie i prezencja rzutuje też na partnera. W podartych gaciach bym nie wyszedł na miasto
  • Odpowiedz
Chłop nie zwraca uwagi na takie rzeczy jak auto. Jeździ? Jeździ to po co zmieniać. Porwana kurtka też pełni swoją podstawową funkcję. Natomiast dziunia która zamieściła ten wpis na fb ma ewidentnie kompleksy.
  • Odpowiedz
@lexico ale co ma najnowszy samochód do tego żeby nie wyglądać jak fleja.
Ten opis wygląda jak skrajne skąpstwo a nie rozsądne gospodarowanie pieniędzmi.

Już #!$%@? z samych względów bezpieczeństwa warto kupić nowsze auto a nie jeździć starym rozwalający się #!$%@? któremu strefa zgniotu koczy się w okolicach bagażnika. Jak kogoś nie stać, trudno się mówi, jezdzi tym czym moze ale jak kogoś stać i ryzykuje życie własne i baby bo se
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jak kupi nowy to będzie musiał cały czas w niego wkładać masę pieniędzy. Przeglądy, wymiana materiałów eksploatacyjnych, zmiana opon itd. To wszystko kosztuje drugie tyle co samochód. #!$%@?ć się w kolejny kredyt, mając na głowie kredyt hipoteczny to gruba przesada. Też bym starał się pozbyć problemu zamiast udawać, że go nie ma wydając pieniądze na jakieś niepotrzebne pierdoły i to tylko po to żeby zaspokoić zachcianki różowego paseczka. Myślę, że
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Napisz jej żeby dała temu facetowi spokój. Mam podobny mental, #!$%@? w markowe ubrania i życie na pokaz. Wydaje na to co sprawia mi frajdę a nie żeby się komuś pokazać.
  • Odpowiedz
  • 9
@pietryna123 ja tak 6 kupilem w kombi, wspanialy samochód to był. Bity bardziej niz Polska w 39, a na autostradzie 190 wyciagał(jak z gòrki I w lato). Ale po 9 latach na przegladzie powiedzieli mi " Panie tam juz podwozia nie ma" ja z łzą w oku odpowiedzialem że wiem. Jednak przegladu nie chcieli mi dac I musialem zezlomowac bidake, a teraz CX5 jezdze, tez polecam 2.5l silnik a tylko
  • Odpowiedz
Już #!$%@? z samych względów bezpieczeństwa warto kupić nowsze auto a nie jeździć starym rozwalający się #!$%@? któremu strefa zgniotu koczy się w okolicach bagażnika. Jak kogoś nie stać, trudno się mówi, jezdzi tym czym moze ale jak kogoś stać i ryzykuje życie własne i baby bo se przyoszczedzi to to nie jest rozsądek a głupota.


@MamMalegoSiurka: Samochód to tylko narzędzie. W zasadzie nieprzydatne, jak mieszkasz w centrum dużego miasta i
  • Odpowiedz
mam wrażenie, że to dosłownie o moim znajomym ( ͡° ͜ʖ ͡°) zarobki na oko strzelam podobne, a chłop jeździ jakimś starym gruzikiem, na wakacje nie lata w żadnego drogie i popularne miejsca tylko gdzieś po Polsce, ubrania jakieś zwykle z sieciowki czy innego lidla, nie do odróżnienia od osoby zarabiającej okolice najniższej krajowej


@xPekka: no i słusznie. Jakbym zarabiał milion miesięcznie to bym nadal jeździł swoim
  • Odpowiedz
@WielkiNos: słuchaj moja koleżanka ma 28 lat i konto w banku pocztowym. Specjalnie bo gdyby nie miała i mogła wypłacać sobie hajs z bankomatach to by wszystko wydała, a tak musi iść na pocztę po wypłatę.
  • Odpowiedz
mam wrażenie, że to dosłownie o moim znajomym ( ͡° ͜ʖ ͡°) zarobki na oko strzelam podobne, a chłop jeździ jakimś starym gruzikiem, na wakacje nie lata w żadnego drogie i popularne miejsca tylko gdzieś po Polsce, ubrania jakieś zwykle z sieciowki czy innego lidla, nie do odróżnienia od osoby zarabiającej okolice najniższej krajowej


@xPekka: zapewne pochodzi z biednej rodziny i tak był w domu nauczony -
  • Odpowiedz
Chęć pokazania się z najlepszej strony nie musi oznaczać od razu chwalenia się hajsem


@onepnch: pokazanie się z najlepszej strony, to pewnego rodzaju oszustwo
  • Odpowiedz