Wpis z mikrobloga

Rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stało się :D Mój kanał na YouTube o tematyce #f1 przebił symboliczną barierę 1000 subskrypcji. Zasada kanału jest prosta: recenzje i plotki staram się opowiadać na wesoło, do kwestii technicznych podchodzę na poważnie.

https://www.youtube.com/@F1nawstecznym

Nie ukrywam, że kanał założyłem trochę za namową kilku wykopków, z którymi mam kontakt, ale także społeczność wykopu (zwłaszcza tagu F1) była z początku pierwszymi odbiorcami i subskrybentami, co mocno mobilizowało.

Trochę świętując xD trochę dziękując - robię #rozdajo książki Pana Nadredaktora Mikołaja Sokoła (dla niewtajemniczonym, jeden z lepszych polskich dziennikarzy motoryzacyjnych w tematyce F1). Książkę wysyłam na swój koszt do wskazanego paczkomatu w Polsce. Losowanie w środę po 20:00.

W losowaniu mogą wziąć udział wszyscy (nawet zielonki), ale tylko jeżeli konto zostało założone najpóźniej dzisiaj o 20:00. Losowanie odbędzie się przez MirkoRandom X25 (chyba, że ktoś ma lepszy pomysł, nie używałem tego wcześniej). Warunkiem wzięcia udziału jest polubienie tego posta i... to tyle :) Nie musisz subskrybować, lajkować kanału lub treści. Nigdy o to nie prosiłem i nie poproszę.

Także dzięki #wykop :) Dla zasięgu #motoryzacja #sport #youtube #ciekawostki
Do czarnolistowania - #f1nawstecznym
LipaStraszna - Rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stało się :D Mój kanał na YouTube o tematyce #f1 p...

źródło: szybko-szybciej-najszybciej-formula-1-sokolim-okiem-b-iext140046472

Pobierz
  • 11