Wpis z mikrobloga

@MiniKierownik: bzdury, wynikające z tego że nagrywane osoby patrzą przez pryzmat swojego koloru skóry, nie znając w dodatku kultury Polski (przykładowo 0:33 zdziwiona, że pijane osoby próbują pocałować ją w rękę), "nikt nas tu nie chce", "oczywiście możesz znaleźć odcienie do makijażu (ironicznie, w rozumieniu - dla jej koloru skóry)", "oczywiście wszyscy myślą że jesteśmy uchodźcami", "oczywiście nie można tu znaleźć produktów do dbania o włosy" (znów - bo fryzura afro
@MiniKierownik: nie wiem, może że ludzie reagują emocjonalnie, pojawiają się jakieś rasistowskie teksty? Ogólnie, też nie lubię usuwanych postów - niezależnie od tego czy robi to moderacja czy autorzy, ale cóż zrobisz, takie czasy.
@Oo-oO:

bzdury, wynikające z tego że nagrywane osoby patrzą przez pryzmat swojego koloru skóry, nie znając w dodatku kultury Polski


Jak zawsze, przecież o Polacy są idealni.

przykładowo 0:33 zdziwiona, że pijane osoby próbują pocałować ją w rękę


Serio? xD
Mówisz że to Polska kultura być napastowanym przez pijaka?
@PiotrFr: zdaje się nie zrozumiałeś, albo próbujesz manipulować, uproszczę więc - nikt nie mówił o idealnych Polakach; niemniej będąc w jakimś kraju powinieneś wiedzieć że wśród niektórych jednostek bywa taki zwyczaj (zaskoczę cię - niektórzy starsi faceci nawet na trzeźwo tak robią, a w czasach PRL-u było to wręcz nagminne), jak bywa że ludzie we Francji jadają małe posiłki zamiast dużego obiadu lub piją wino do obiadku. Tych to pewnie w
@PiotrFr: Przecież nikt ich tutaj #!$%@? nie trzyma. Jeżeli mi nie pasuje mieszkanie w Niemczech to tam nie mieszkam, a nie nagrywam durne filmiki jak to jest mi źle, jaki tutaj ciemnogród o masie stereotypów niewspominając. Bo przecież bandy polek biegają za każdym czarnym, żeby opowiadał jakiego to nie ma naganiacza, co nie? Ty, a nie znasz tam we Francji jakiś polek, albo nie zabrałeś córki, żony, siostry albo matki ze