Wpis z mikrobloga

@R-87: jak byłem na wycieczce autobusowej na Węgry i nas zatrzymali na granicy to wzięli dokumenty, jakiś młody funkcjonariusz popatrzył na nazwiska, pokręcił głową uznając, że no nie ma rady i poprosił naszego przewodnika by czytał nazwiska xd. On sam stał z boku tylko i chyba ledwo powstrzymywał śmiech słysząc te nazwiska []
via Android
  • 22
@kalafi0r bardzo się bałem o to jak pójdą ostatnie wybory w Polsce. Po tym jak zostały ogłoszone wyniki sondażowe, budziłem się kilka razy w nocy, żeby sprawdzić czy to nie sen. Węgrzy z którymi pracuję bardzo gratulują Polakom, że mamy jeszcze jakiś tam balans i opozycję. PiS próbował zrobić to co Orban, ale nie udało im się rozpracować opozycji tak jak to zrobił Fidesz. Polecam poczytać na ten temat, bo zrobili to
via Android
  • 6
@kalafi0r co do cen wynajmu i pracowników korporacji, średnio jestem w stanie skomentować. Budapeszt to miasto gdzie masz kupę Shared Service Centre's, więc i poziom wynagrodzeń może być adekwatny. Ja od samego początku byłem w stanie wynajmować porządne mieszkanie sam, potem z żoną, teraz mamy kupione i spłacone duże mieszkanie. Ceny nieruchomości wystrzeliły w górę w ciągu ostatnich 10 lat. Gdy tu przyjeżdżałem z Wrocławia to byłem w szoku, że cena mieszkania
@ndakota Koncepcję powstawania lodu rozumiem, ale chodzi mi o te globulki akurat. Wiatr nawiewa wodę w kroplach na trawę i tak się tak osadza stopniowo?