Wpis z mikrobloga

@PolishPsycho:

Widziałem to. Minusem jest to, że w większości stanach korzystający z prostytucji popełniają przestępstwo, więc zarówno Ty i prostytutka macie przerąbane jak policja złapie.


I jak się odbywa łapanie takich przestępców? Policja wbija do motelu i halo, proszę przestać się ruchać, mamy podejrzenie prostytucji w tym pokoju? xD
@Zwierz33: co ma dostęp do prostytutek wspólnego z divami łażącymi po ulicy?
większość rynku i u nas i u nich jest w internecie. To co widzisz na ulicach czy trasach to jest najniższy segment.

Ostatnio się z żoną zastanawialiśmy nad profilem klienta którzy korzystają z takich standuperek i po grzyba one wogóle stoją i doszliśmy do wniosku że to muszą być kierowcy ciężarówek, za ciężcy umysłowo lub zbyt leniwi żeby odpalić
  • 1
@thorgoth:

Ostatnio się z żoną zastanawialiśmy nad profilem klienta którzy korzystają z takich standuperek i po grzyba one wogóle stoją i doszliśmy do wniosku że to muszą być kierowcy ciężarówek, za ciężcy umysłowo lub zbyt leniwi żeby odpalić internet.


Tez sie zastanawialem po co stoją i marzną jak np. może mieć 3 klientów a stoi cały dzień XD To lepiej w cieple poczekać. Co do tirowców to akurat nie oni nie
  • 1
@michal1498: Złoty interes jakby dziwki stały koło motelu Twojego, jesteś alfonsem a obok swój motel. Tak jak w NL widziałem, typ miał stację benzynową a oboj swój komis z luksusowymi furami jak na Polaków bo same merce, bmw m2 itd... dla nich w NL zwykłe furmanki i jeszcze hostel obok więc trzy interesy jeden koło drugiego, brtakuje jedynie warsztatu. To mógłbyś zatankować, kupić części do auta, coś zjeść i przespać się
  • 1
@Tom8: A co im szkoda kasa duża i łatwa ale w obecnej dobie to bym wolal na kamertkach i of jako baba XD

W zwykej pracy też zdrowie człowiek traci a #!$%@? zarobią, tu jak ma łeb zarobi kasę a potem zainwestuje w siebie, wyjedzie i nikt nawet nie wie nic XD
  • 0
@Tom8: a to ,myślisz że, myślą o tym [] większośc myśli pewnie na zasadzie wpuszczania inżynierów do europy, wpuśćmy a potem się okaże kim są tak samo tu jak zachoruje to będzie myśleć co dalej XD
@Zwierz33: jeszcze gdzieniegdzie stoją, na przykład na trasie między Radomiem a Lublinem. Często tam widuję jedną, nawet o tej porze roku, w cieplejszym okresie jest tam kilka. Po prostu w dobie internetu jest zapewne dużo wygodniej umawiać się online niż stać na dworze i czekać bezproduktywnie.
@thorgoth

Kiedyś jak jechałem na rowerze to mijałem takie panie i klienta który z nimi gadał. Dziadek coś kolo 70l. w golfie II. Przypuszczam, że tego typu panie obsługują panów którzy mają problemy z netem, albo jak ktos wyżej napisał, tirowców którzy muszą spuścić z krzyża a nie mogą swoim tirem podjechać do centrum miasta i tam iść na dziewczynki.

@Krolowa_Nauk okolice Radomia to w takim razie jakieś zagłębie pań stojących przy