Wpis z mikrobloga

@Volantie: pierwsze co trzeba zrobić po technicznym ogarnięciu tematu - zostać nietykalnym.
Problem w tym, że to się da sensownie zrobić tylko w mało popularnych technologiach.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Volantie: z pośród wszystkich zajmowanych stanowisk raz byłem 'nietykalny'. W pierwszej robocie projekt robiłem samodzielnie przez jakieś 9 miesięcy, a ze miesiące zajęło mi doszkalanie się z specyfiki tematu. W Januszeksie oprócz mnie był jeden programista-senior i był zupełnie nie w temacie. Kiedy siódmego miesięca zapowiedziałem, że jak to już skończę to #!$%@? to prezes zaczął mnie na herbatki zapraszać i pytać o samopoczucie.
@Volantie: wiekszosc z was jest zwyklymi klepaczami kodu, takich bez problemu mozna zastapic. Ja bylem w wielu firmach nie zastapialny, bo bylem wizjonerem i architektem oprogramowania i modelow biznesowych. Dzis jestem multimilionerem, ale tak, sa osoby niezastapialne, aczkolwiek nie sa to klepacze kodow, tylko wizjonerzy, bez ktorych projekt jest zamykany od razu albo po agonii.
Niestety nie jestem, ale ostatnio moją odpowiedzią na szantaż było odejście, co skutkowało efektem domina i odejściem kilku osób które również miały dość szefa debila, ale brakowało im odwagi i motywacji. Od kilku miesięcy jest jak py to powiedzieć kulawo....
@Volantie: ja w pracy juz nie raz mialam takich nietykalnych, co im sie wydawalo, ze bez nich cala firma padnie i tylko oni ogarniaja projekt, bo sami go robili, a w ogole inni do debile i nic nie potrafia i nie rozumieja. W kazdym przypadku chlop byl po prostu narcyzem slepo wierzacym w swoje nadludzkie umiejetnosci, bardzo szybko rzeczywistosc ich weryfikowala i sporo z nich zegnalo sie z firma albo przy
opowiadaj, czemu pozwoliles na to?


@Volantie: #!$%@? jedynych dwóch analityków (ja byłem tym niżej, ale #!$%@? mnie rykoszetem) i projekt rozwojowy aplikacji nad którą pracowaliśmy i wszystko było na dobrej drodze, aby ukończyć to w październiku zeszłego roku, do tej pory jest nie ukończony xd