Wpis z mikrobloga

kurde, jakbym przed chwilą dodawał wpis a tu minął kolejny tydzień.
Tak więc #!$%@?łem 4 tygodnie urlopu z 6 z czego w ostatnim nawet nie chciało mi się wziąć książki do reki czy serialu włączyć lawiruję od kilku dni wypok-yt-badoo/tinder przez 12-14h i idę spać. Najgorsze że że przez ten cholerny wypadek musiałem zmniejszyć zasięg różowych bo bez roweru nie jestem się dostać na okoliczne wsie, niby 5-10km a jednak niema jak się tam dostać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nigdy nie nauczyłem się żyć i już niema szans żeby to nadrobić
#przegryw #zalesie #przegrywpo30tce #tfwnogf
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Amad123: a co mogę? mam niby jeszcze 2 tygodnie, pojechałbym gdzieś ale kurde nie lubię zwiedzać, gnić na plaży też mi się nie widzi, szlajać się po górach też nie bardzo. więc będę się dołował że miałem najdłuższy urlop w życiu, w sumie od 2007 nie opuściłem domu na dłużej niż 2 tygodnie - nie liczę pobytu w szpitalu. chciałbym mieć coś co spowoduje że chciałoby mi się jechać na urlop.
  • Odpowiedz
  • 0
@Amad123: zacząłem oglądać sopranos na początku urlopu, doszedłem do 3 sezonu i dalej mi się nie chce, kupiłem trenażer i na początku chciało mi się #!$%@?ć, teraz to nawet nie chce mi się ogarnąć i od kilku dni latam mirko-yt-tinder/badoo. cofnąłem się do jednokomórkowca :/
  • Odpowiedz