Wpis z mikrobloga

Cześć, ostatnio zmieniłem pracę i trafiłem do #korpo Jak wiadomo w takich miejscach jest często wysyp fajny #rozowypasek Przechodząc do sedna… Jest jedna koleżanka, która mi wpadła w oko, natomiast za cholerę nie mogę odczytać jej zachowania. Z natury jestem fest nieśmiały i potrzebuję jakiegokolwiek zielonego światła, żeby ruszyć - za co wybaczcie. Z laską jeszcze nie było żadnej okazji, żeby zamienić słowa, a szkoda. Jest z innego piętra - widujemy się raczej rzadziej niż częściej. Pierwszy raz w życiu widzieliśmy się na korytarzu to złapała ze mną długi kontakt wzrokowy, poprawiła włosy i poszła dalej. I tutaj dzieje się mega interesująca sytuacja. Następnego dnia, czyli defacto drugiego w mojej nowej pracy miałem wraz z dyrektorem i jednym nowym kolegą pójść na spontanie po pokojach - rzucić zwykłe hejka, uśmiechnąć się i spi3rdalać dalej. Co za tym idzie - nie było czasu na jakieś dłuższe gadki. Słuchajcie, jakie było moje zdziwienie jak wbiłem do pokoju owej koleżanki i ujrzałem ją tak odwaloną, że szok. Włosy rozpuszczone, makijaż, czerwona szminka itp. Gadałem z dyrektorem, który już tutaj dosyć długo robi i mówił, że pierwszy raz ją widział taką na oczy. Ogólnie to na codzień jest zadbana i schludna, natomiast tego dnia coś ewidentnie było na rzeczy… Z tego co mi wiadomo to info odnośnie naszych odwiedzin rozeszło się uprzednio wcześniej. Od tamtego czasu, kiedy mijamy się na korytarzu, mam wrażenie, że boi się na mnie spojrzeć, traktuje mnie jak powietrze. Czy jest cień szansy, że moja osoba ją poprostu onieśmiela? Czy może się łudzę i jest odwrotnie jak myślę? Jak to sprawdzić, kiedy nie mamy za bardzo okazji wejść w jakąkolwiek interakcję? Niby wystarczy podbić, ale jakoś ciągle myślę, że w tej Polsce można wyjść w takich sytuacjach na creepa ;c

#korposwiat #pracbaza #niebieskiepaski #rozowepaski #plodnajulka #szaramyszkadlaanonka #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
  • 11
@Niepokon4ny: odpuść sobie, kobiety nie lubią przegrywów którzy robą jakieś dziwne podchody, wstydzą się odezwać

Co za tym idzie - nie było czasu na jakieś dłuższe gadki. Słuchajcie, jakie było moje zdziwienie jak wbiłem do pokoju owej koleżanki i ujrzałem ją tak odwaloną, że szok. Włosy rozpuszczone, makijaż, czerwona szminka itp.

Hahaha co chłopy mają w głowie, myśli że kobieta nieznajoma, którą ledwo zna odwaliła się specjalnie dla niego, zejdź na
@Niepokon4ny Sam byłem dawno temu w takiej sytuacji w nowej pracy. Moja rada - czekaj i obserwuj. Nic o niej nie wiesz, nawet nie wiesz czy nie jest zajęta. Jak będziesz tam dłużej pracował to korzystna okazja żeby nawiązać znajomość się nadarzy, jakaś impreza.
@Niepokon4ny: ogółem to jeśli wieść o chodzeniu po pokojach rozeszła się dzień wcześniej, a dziewczyna nigdy nie odstawiała się tak na co dzień, to bardzo możliwe że zrobiła to z myślą o tobie. Samo poprawienie włosów jest oznaką zainteresowania. Dłuższy kontakt wzrokowy również. Ona już zrobiła co miała - pokazała się jako seksbomba dla ciebie. Teraz czeka na Twój ruch, musisz zagadać póki ,,jest ciepła". Ona czeka.