Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki,
Nie mam w co grać na xbox S Może ktoś coś poleci. Wczoraj zakończyłem Dying Light 2.

Przerobiłem: Rdr2, Cyberpunk, Wiedźmin 3, Ghost Recon Breakpoint, Ace Combat, Call of Duty (kilka części), Sekiro, Desperados 3, Shadow Tactics, Kingdom Come, Mad Max, GTA V, Metro całe, Forza Horizon 5, Snow Runner, Tekken 7, Diablo 3, trylogia Mafii i Hitmana, AC Valhalla.

No i teraz nie mam pomysłu.

#xbox #gry
  • 18
@szuineg przerobiłem lata temu na kompie. I generalnie to po za Wieśkiem, Cyberpunkiem i Rdr2 to żadna z gier nie była jakaś dla mnie zachwycająca. Te trzy wyżej to majstersztyk.
@wyjek no niestety wszystkie flagowe tytuły ograłem. Nie mniej większości zachwytu nie rozumiem. Bo wszystkie prawe gry są teraz robione na jedno kopyto. Wiedźmin i Cyberpunk pomimo, że jedno studio to naprawdę zrobiły gry, które były zajebiste.

Rockstar z Rdr 2 to jest naprawdę wybitna gierka. Czego nie mogę powiedzieć o Gta 5.

A jakieś hitmany, mafie, assassin creed, ghost recon czy nawet metro - tragedia. Zbugowane. Nudne po czasie. Jeszcze te
@WilliamKid ciezko doradzic, jakies 5 tys gier a ty gralea w 15 :-) jest duzo fajnych serii: residenty, metro, deus ex, final fantasy, yakuza. no nawet nie wiem od czego zaczac bo za duzo.. zacznij sluchac jakichs podcastow to sam sobie wyrobisz gust i bedziesz wiedzial w co grac.
@nobrain metro - cienko, Deus ex przerobiłem kiedyś na kompie, finał i jakuza - nie mój klimat kompletnie. Resident też już ciężko mnie do tego przekonać. Stalker 2 będzie oczekiwanym tytułem.

Myślałem nad Company of heroes 3.
@WilliamKid: A gry pokroju Alan Wake 2? Nie lubię horrorów, grałem chwilę, zapowiada się ekstra. Gdybyś miał Switcha to poleciłbym Zeldę TOTK, pewnie by Ci przypadła do gustu.