Wpis z mikrobloga

To zdjęcie dobrze obrazuje rozkład atrakcyjności w branży IT. Na pięciu facetów w teamie tylko ten drugi od prawej wygląda przyzwoicie - można go uczciwie ocenić na 6/10 - High Tier Normie. Reszta jaka jest - każdy widzi. Gdyby z nich wyliczyć średnią, to by nawet 4/10 nie wyszło, więc widać jakie "oskarki" do IT idą.

https://www.chipin.com/experty-ceo-kamil-przeorski-interview/

#programowanie #pracait #programista15k
Archaniolborzyga_bryje - To zdjęcie dobrze obrazuje rozkład atrakcyjności w branży IT...

źródło: experty-team

Pobierz
  • 43
Po co w ogóle udowadniać komukolwiek na siłę że jakaś grupa jest 'oski' albo nie?


@WenerowaAngela: Bo na wykopie często można przeczytać jak to branża się nie zmieniła i że dzisiejsi programiści to dynamiczne oskarki, a prawda jest taka że jak zawsze znaczna część to nieruchający stulejarze, w czym oczywiście nie ma nic złego, tylko nie wiem czemu mają służyć ściemy że jest inaczej.
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: to są normalne inteligentne chłopaki, które mają wywalone jajca na to, żeby wyglądać jak jakiś czad z siłki. Tylko plebs chce się zawsze na siłę upiększać. To najczęściej Karyny chodzą po tych wszystkich kosmetyczkach, żeby zrobić im jakieś paskudne tipsy, brwi itp. i to samo jest z facetami - siłka, jakieś rurki, łańcuszki, ciuchy za 1000 sztuka, wydziarany jak brudnopis i im się wydaje, że są zadbani xD Hurr durr
@Flutter_M_Shydale no tak, mirko to rzeczywiście bywa rzetelnym źródłem informacji ( ͡º ͜ʖ͡º) I w drugą stronę, nawet jeśli w większości to oskarki w takim razie czemu ma służyć przekonywanie ludzi że jest inaczej?
Nie możecie po prostu odpuścić sobie jakiś dziwnych wojenek?
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Może rzeczywiście dbają o swój wygląd i chodzą na siłownie a bez tego wyglądaliby dużo gorzej?


@WenerowaAngela: Weź im przekaż, żeby może zaczęli ćwiczyć na tej siłowni. Zarabiają 15k, a fryzurę mają za 15 zł od pani grażynki z osiedla #!$%@? na jedną długość całej głowy maszynką i czekanie aż zarośnie.

zalecam wyjść z domu, przejść się chodnikiem po mieście, przejechać autobusem itp. wtedy zobaczysz jak wygladają ludzie.


@NieBendePrasowac: No
@NoName4891: @bb89 @fasola_i_groch @WenerowaAngela @jazmojegopokoju @szynszyla2018 @NieBendePrasowac @WyjmijKija @oszty

Jeżeli to są według Was "normalni" faceci to ja już rozumiem te wpisy na wykopie o rzekomym "zepsuciu się" rynku matrymonialnego gdzie "normalni" faceci jedyne na co mogą liczyć to grube lochy albo kobiety z dziećmi z poprzednich związków oraz wpisy że "normalni" faceci nie mają szans na #tinder cokolwiek ugrać i nie mają często w ogóle par oraz że wykopki z
już rozumiem te wpisy na wykopie o rzekomym "zepsuciu się" rynku matrymonialnego gdzie "normalni" faceci jedyne na co mogą liczyć to grube lochy albo kobiety z dziećmi z poprzednich związków


@Saddam_Husajn: ci na zdjęciu na bank już mają loszki, może dzieci nawet i byś się zdziwił jak często to są fajne i ładne laski, choć nie w typie Karyńska, i mają po prostu #!$%@? na robienie z siebie chadów, bo im
Szare myszki i tak są dla nas, bo na was nie spojrzą


@WyjmijKija: Wy prawiki macie jakiś wyidealizowany i wymyślony w Waszych głowach obraz tych "szarych myszek" o których piszecie. Studiowałem i mieszkałem większość studiów w akademiku i poznałem niejedną jak to Wy nazywanie "szarą myszkę". Niektóre pruły się na potęgę. A teraz są przykładnymi żonami. Przynajmniej na zdjęciach na FB. I w głowach ich mężów.