Wpis z mikrobloga

@Stulejman_Wspanialy: @chilon
Niech jeździ, czym chce. Ale jak jeździ (jak na Polskie warunki) drogim samochodem, to niech nie wyciąga ręki po dotacje państwowe i niech nie skrakuje, że jest biedny. Zdecydowana większość Polaków żyje skromniej, biedniej i nie skrakują i nie wyciągają rąk po dotacje państwowe!
Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam.
tym wszystkim debilom co sie zesrali, że przecież rolnicy zarabiają miliony, mają ogromne majątki, nie płacą podatków i żyją za wasze... Powiedzcie mi skoro jest tak dobrze, to gdzie są ci młodzi rolnicy na wsiach? większość gospodarstw nie ma następców i nie, nie mówie tu o pseudo gospodarstwach 2ha i kury w stodole, tylko o gospodarstwach na najwyższym poziomie, doinwestowane na lata, po kilkadziesiąt ha, budynki, maszyny i ciągniki. Przecież nic aby
Zesralilście sie wszyscy o te dotacje i dofinansowania do rolnikow. Tak sie sklada ze mam calkiem spore gospodarstwo i firme z maszynami CNC i jako rolnik płace pełny ZUS. Ilosc dofinansowan jakie można brać na firmy z branzy przemyslowej to głowa mała. Na poczatek, "Poprawa warunków pracy z ZUS" 300k dofinansowania 100%, można kupic wozki widlowe i sprzet ułatwiajacy prace. Ogrom dofinansowan na badania, rozwój, automatyzacje, poprawe kokurencyjnosci. I nie sa to
@Sharlathan: no właśnie, ludzie którzy piszą, że tylko rolnicy mają dotacje to taki rak xD oni chyba nie zdają sobie sprawy że dotacje są w większości branż i to dużo większe niż w rolnictwie, ja na owoce mogłem do 200k na PROW wziąć, a znajomy który ma firme budowlaną w pare lat ponad bańke wziął na maszyny, sprzęty, magazyny itp