Wpis z mikrobloga

Mój wujek ma od 8 lat mózg całkowicie sprany przez dawne #tvpis

Wczoraj więc, przy rodzinnym spotkaniu, nie omieszkał skomentować serduszka #wosp na mojej kurtce.
Typowe teksty w stylu tego, że Owsiak kradnie, bierze pieniądze dla siebie, niczego z puszek nie rozlicza a dawanie mu datków to zwykły debilizm.

Nie minęło pół godziny i opowiada, że dał księdzu po kolędzie 300 zł bo, uwaga, zbierają na zakup zabytkowych organów do kościoła za 600k xD

Korciło żeby spytać jak to ksiądz z nim rozliczy ale ugryzłem się w język.

#bekazpodludzi #heheszki #bekazlewactwa #owsiak
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@heesecake: OK czyli ma udostępniać dokumenty których udostępniać nie musi tylko po to aby uciszyć trolli? Czy ty czytasz to co piszesz?

Może ma jeszcze swojego pita udostępnić bo nie musi ale hejterzy tego chcą, a skoro tego nie robi to znaczy że ma coś do ukrycia? Bo dokładnie to napisałeś na górze.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: tak niech zamknie mordy wszystkim skoro nigdy nie brał ani złotówki dla siebie bo tak wszem i wobec ogłasza. skoro tego nie zrobił to wnioski są oczywiste, chociaż jak widać nie dla wszystkich
  • Odpowiedz
  • 2
tak niech zamknie mordy wszystkim skoro nigdy nie brał ani złotówki dla siebie bo tak wszem i wobec ogłasza


@heesecake: no logiczne, niech robi to czego żądają od niego hejterzy szukający tylko czego się doczepić

A jak nie chce spełniać ich absurdalnych zachcianek to znak że trwoni hajs na siebie ale w tak sprytny sposób że od 30 lat nikt nie jest w stanie niczego udowodnić

Ma to sens
  • Odpowiedz