Wpis z mikrobloga

Mój wujek ma od 8 lat mózg całkowicie sprany przez dawne #tvpis

Wczoraj więc, przy rodzinnym spotkaniu, nie omieszkał skomentować serduszka #wosp na mojej kurtce.
Typowe teksty w stylu tego, że Owsiak kradnie, bierze pieniądze dla siebie, niczego z puszek nie rozlicza a dawanie mu datków to zwykły debilizm.

Nie minęło pół godziny i opowiada, że dał księdzu po kolędzie 300 zł bo, uwaga, zbierają na zakup zabytkowych organów do kościoła za 600k xD

Korciło żeby spytać jak to ksiądz z nim rozliczy ale ugryzłem się w język.

#bekazpodludzi #heheszki #bekazlewactwa #owsiak
  • 23
  • Odpowiedz
@ATAT-2: ja tak jak z wiarą nie mam nic do ludzi, którzy wrzucają do puszek bo to ich pieniądze, ale niech nie gloryfikują owsiaka bo jest to dziecko resortowe, które dzięki temu miał możliwość w latach 90 zrobić wosp i aktualnie zarabiać na naiwności ludzi.
i karuzela niech kręci się dalej
  • Odpowiedz
@o__0: skoro owsiak nie bierze, ani złotówki to dlaczego nie rozliczy wszystkich faktur powiązanych ze sobą firm z wośp dla świętego spokoju i zamknie wszystkim mordy?
  • Odpowiedz
  • 0
skoro owsiak nie bierze, ani złotówki to dlaczego nie rozliczy wszystkich faktur powiązanych ze sobą firm z wośp dla świętego spokoju i zamknie wszystkim mordy?


@heesecake: Może napisz dokładnie o czym mówisz bo powtarzasz frazesy jak wiele innych a jak pada pytanie o konkrety to nagle nabierają wody w usta
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Znając życie xionc na organy dostał z nowego ładu, tam mnóstwo $$$ rząd zabezpieczył na zabytki, ale nie pochwalił się, bo wymyślił, że zbierze podwójnie-od ludzi i od państwa, a nadwyżka za 2 lata w garażu się znajdzie. Sam pamiętam z 10 lat temu sytuację xionc numero uno idzie na emeryturkę i mówi: mamy na koncie nadwyżkę ponad 100k, nie ruszałem jej, bo wiedziałem, że przed moim odejściem nic się
  • Odpowiedz
@ATAT-2:

Złoty Melon to spółka w 100 proc. zależna od WOŚP i wykonuje dla fundacji różne prace, również przez fundację wynagradzane. W 2022 r. według sprawozdania finansowego Złotego Melona przychody od WOŚP wyniosły 10,4 mln zł na 53,8 mln zł osiągniętych ogółem.

i tak co roku, a za co jest tak płacone nie wiadomo bo faktur nie okazano
  • Odpowiedz
  • 0
@heesecake: no fajny cytat mówiący o tym, że spółka Złoty Melon generuje 1/4 przychodów ogółem (co nie jest dziwne patrząc na to co robią). Jak ma się do tego co pisałeś bo nie do końca rozumiem?
  • Odpowiedz
@ATAT-2: dobrze jeszcze raz "według sprawozdania finansowego Złotego Melona przychody od WOŚP wyniosły 10,4 mln zł na 53,8 mln zł osiągniętych ogółem."
w tym zdaniu chodzi, że złoty melon dostał 10,4mln od wośp . Rozumiesz? Nie no to spokojnie, chodzi, że taki złoty melon mógł wystawić fakture na 1mln zł za załatwienie wydrukowania 1k serduesz. to tylko przykład jak się kręci wałki.
Oczywiście nie mam pretensji tylko do wośp, bo praktycznie,
  • Odpowiedz
  • 0
@heesecake: xD że co?

Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem czy tylko edytujesz wypowiedzi pod swoje tezy?

Nie, w tym zdaniu nie chodzi o to, że Złoty Melon dostał od WOŚP 10 mln ot tak ale o to, że spółka złoty melon (wykonująca zadania przez cały rok nie związane tylko z finałem wośp) dostała od fundacji 10 mln na funkcjonowanie i wygenerowała 53,8 mln zysku ze swojej działalności (szkolenia dla dzieci
  • Odpowiedz
@ATAT-2: no dobrze to pokaż mi za co wośp zapłaciło, aż 10,4 mln zł złotemu melonowi. bo te 10,4 mln zł są z datków ludzi i chciałbym wiedzieć na co poszły
  • Odpowiedz
  • 0
@heesecake: Ale to ja mam Ci teraz szukać rozliczeń żeby obalić Twoją tezę o wałkach wośpu które to rzekomo odnalazłeś i tu przedstawiłeś, a okazały się brakiem zdolności czytania ze zrozumieniem? No chyba nie
  • Odpowiedz
@ATAT-2: ułatwię Ci, że nie musisz szukać bo nie znajdziesz. jaki brak zrozumienia? masz napisane, że złoty melon dostał 10,4mln, ale za co nie wiadomo. Chciałem przykładu to Ci dałem, a teraz sam nie potrafisz odbić piłeczki.
btw. Pozdrów wujka bo jeszcze są na świecie nie zmanipulowani ludzie jak widać :)
  • Odpowiedz
  • 0
@heesecake: xD xD xD

Dzięki, jesteś namacalnym przykładem trolli o których pisałem wcześniej i którzy nie potrafią w żaden sposób uargumentować swoich oskarżeń chociaż 'WSZYSCY TO WIDZĄ !!!11!!" a na koniec każesz mi szukać dowodów na 'niewinność' orkiestry. Trochę Ci się kolejność i odpowiedzialność pominęła.

Równie dobrze mogę napisać, że heesecake robi VATowe wałki i nie płaci ZUSu a jak powiesz 'Nieprawda' to odpowiem, twoim rozumowaniem, 'to pokaż dokumenty że nie
  • Odpowiedz
  • 0
@heesecake: Ale czego nie udostępnił? Wkleiłeś gotowy cytat, że Złoty Melon otrzymał 10 mln od WOŚPu i tyle.

Ty WYMAGASZ jakiś potwierdzeń i rozliczeń chociaż, zgodnie z prawem, nie ma tego obowiązku z tym przypadku a niespełnienie życzenia wykopka traktujesz jako wielki wał który odkryłeś xD

Napiszę to, co powtarzam zawsze - od Owsiaka powinny uczyć się wszelkie mafię vatowskie, politycy, krętaczę bo od ponad 30 lat 'robi wały' publicznie a
  • Odpowiedz
  • 0
@heesecake: Ale zanim odpiszesz jakoś pokrętnie to zadam Ci proste pytanie - zacytuj mi jakiś przepis, artykuł, cokolwiek potwierdzające, że Owsiak powinien przedstawić takie rozliczenia a tego nie zrobił lub odmówił? COKOLWIEK innego oprócz Twojej opinii. Dasz radę chociaż tyle?
  • Odpowiedz
@ATAT-2: ja o zupie Ty o dupie. Ja mówię ciągle, że juras wali wszystkich w chja, a Ty chcesz dowodów, których nie ma bo juras ich nie udostępnił.
I właśnie nie ma takiego przepisu, że je ma udostępniać i ich nie udostępnia bo by wyszło jak wszystkich robi w chja, ale spokojnie nie tylko on bo wiele fundacji tak robi bo jak pisałem wcześniej

Oczywiście nie mam pretensji tylko do wośp,
  • Odpowiedz