Wpis z mikrobloga

Kisnę z argumentu natalistów i normictwa, że w życiu fajne jest doświadczanie życia i robienie tego co się chce.

99% ludzi 80% spędza w pracy, kiedy oni mają robić to czego chcą i doświadczać uroków życia?

1 dzień w tygodniu ? Bo niedziala wieczor to już przygotowanie do pracy...

2 tygodnie urlopu w roku który ma 52 tyg ?

Nie zapominajmy też o rzeczach które trzeba zrobić poza pracą zawodowa oraz o ograniczeniach finansowych nie pozwalających bardzo często na realizowanie swoich zachcianek...

Dlatego 99% społeczeństwa to bydło które ma tyrac 90% swojego czasu żeby sobie coś tam przeżyć przez te 10%
...

#antynatalizm #neet #pracbaza
  • 33
  • Odpowiedz
@galek: kto im poda szlankę wody na starość? Przyczyniają się do pogorszenia demografii, a potem już jest za późno na dzieci i żałują. Refleksja przychodzi wtedy jak się muszą zająć starymi rodzicami i zastanowienie - kto się zajmie mną? :D pewnie będą płakać, plusować sobie komentarze, że to oni mają rację, ale nie słuchaj - to szkodniki! na stos! tylko natalizm a nie analizm!
  • Odpowiedz
Dlatego 99% społeczeństwa to bydło które ma tyrac 90% swojego czasu żeby sobie coś tam przeżyć przez te 10%


@galek: Mało tego, ma w tym wszystkim jeszcze odnajdować siłę do tyrania i jakiś azymut, by totalnie nie orać sobie bani tym, że są nowoczesnymi niewolnikami o pozornej wolności.
Ja po dziś dzień nie wiem jak przeszliśmy najpodlejsze czasy ery industrialnej, gdzie wynajmowało się miejsce do spania na godziny, a potem szło
  • Odpowiedz
Ja po dziś dzień nie wiem jak przeszliśmy najpodlejsze czasy ery industrialnej, gdzie wynajmowało się miejsce do spania na godziny, a potem szło na 16h skręcać gówno, dostając od tego pylicy i umierając w wieku 45 lat osierocając 10 dzieci. Ludzie to jakieś karaluchy idące w przepaść z uśmiechem na ustach, bo tak czeba. NIC LEPSZEGO NIE WYMYŚLIMY SYNEK, TAK MUSI BYĆ!


@Iskaryota: no przeciez w kosciele mowili, ze tak trzeba,
  • Odpowiedz
Mam inne zdanie niż ktoś inny. Zrobię wpis w internecie żeby pokazać że ja bardziej mam rację i będę ironizował. Jesteś ograniczony czasowo czy finansowo i nie chcesz dzieci to nie rób. Tyle. Tylko wbij do głowy że inni mogą odbierać świat inaczej i mogą przy tym nawet nie być zgorzkniali i narzekający
  • Odpowiedz
@Iskaryota:

W Anglii w czasach wiktoriańskich najtańszą dostępną formą zakwaterowania było „penny hang”, czyli spanie na linie za penny.

Było to powszechnie używane przez pijanych żeglarzy, którzy wydali wszystkie swoje pieniądze i stąd pochodzi określenie >“hangover“ (kac).
Marek_Tempe - @Iskaryota:
W Anglii w czasach wiktoriańskich najtańszą dostępną formą ...

źródło: spanienalinie

Pobierz
  • Odpowiedz
Mam inne zdanie niż ktoś inny. Zrobię wpis w internecie żeby pokazać że ja bardziej mam rację i będę ironizował.

@LostTranslation: Fajna projekcja, natomiast ten wpis jak i większość innych tu jest po prostu z chęci podzielenia się przemyśleniami, ze znajomymi z tagu jak i innymi zainteresowanymi, ot wszystko :)

Tylko wbij do głowy że inni mogą odbierać świat inaczej i mogą przy tym nawet nie być zgorzkniali i narzekający

@
  • Odpowiedz
@FFFFUUUU

@galek: ten debilny trend normalizowania braku dzieci i nawet przekonanie o wlasnej wyższości


Gdy po przedstawieniu antynatalizmu u danych osobników nadal w obserwuje się zacietrzewienie to trudno nie czuć "wyższości" lub/i obrzydzenia.
  • Odpowiedz
@jamerokudasaj: A Ty nie śpisz nie jesz, nie załatwiasz innych potrzeb fizjologicznych, nie dojeżdzasz do pracy, nie chodzisz na zakupy, i wykorzystujesz całe 24h doby na realizacje w pełni upragnionych celów?
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@galek czy w tej dyskusji padnie jakiś merytoryczny argument od natalistow. Czy tylko próba nieudolnego wyśmiania antynatalizmu ?

Czy dziecioroby zdają sobie prawe ze nie każdy ma chcec 90% swojego czasu poświęcać szkole/pracy/obowiązkom?

Robienie dziecka z zgotowanie mu takiego losu to skur^@*!*o.

Zawsze mnie śmieszyło jak w głównym nurcie mówiło się ze dzieci mają szczęście się uczyć a dorośli pracować xD
  • Odpowiedz