Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielnicy miasta, gdzie 15k za metr. Wynajem pewnie pod 4k. I u prawie wszystkich sąsiadów na piętrze buty wystawione na korytarz. To jest jakaś nowa moda? Dla mnie to wieśniactwo. U was też tak ludzie robią? Przecież każde mieszkanie ma tam przedpokój. A może to coś specyficznego dla #wroclaw ?

#nieruchomosci #patologiazewsi #patologiazmiasta
tylko_pytam - Wytłumaczcie mi coś. Blok z tamtego roku w jednej z centralnych dzielni...

źródło: 20240124_110719

Pobierz
  • 260
@tylko_pytam: Ja #!$%@? co ja tutaj przeczytałem to dzwonię do onkologa xD
1. Jak wam jebią buty to zróbcie z tym coś, nie wiem np. może myjcie #!$%@? syry albo zastosujcie sobie jakąś chemię do butów, żeby przestały #!$%@?ć.
2. Przedpokój tam jest, bo OP napisał, że zna rzuty mieszkań.
3. Mokre i brudne buty brudzą podłogę? To się #!$%@? odkurza albo myje tę podłogę.

Co za brudasy, do jutra będę
I u prawie wszystkich sąsiadów na piętrze buty wystawione na korytarz


@tylko_pytam: zasznurowane parami chociaż? Jak nie, to bierz chwytak do mydła (wąsik z kamińskim na pewno jakieś polecą) i możesz pozamieniać nie do pary po piętrach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tylko_pytam: No to Ci wytłumacze, #!$%@? miernoto, że czasem są ludzie którzy mają na przykład kawalerkę 20-30 metrów i gdy wracają w brudnych mokrych butach, to mogą je spokojnie zostawić przed drzwiami, bo żyjemy w cywilizowanych czasach gdzie ludzie nie #!$%@?ą sobie butów. Nie wiem, może ciebie wyhodowała grupa cyganów i dla ciebie to nie jest standardem. Nie każdy ma przedpokój. Nie każdy jest na tyle głupi, żeby w brudnych butach