Wpis z mikrobloga

Co prawda miałem czekać na nowego Apple watcha, ale chyba się złamię ze względu na to, że wróciłem do #bieganie i wyciągnąłem starego garmina, żeby skorzystać z planów treningowych + kupiłem pas na pierś XD. Pytanie do szanownych Mirków, co wybrać w pułapie cenowym do, powiedzmy, 1500 zł. Moje typy:

- Forerunner 255
- Instinct 2 (najbardziej przemawia do mnie wizualnie)
- Vivoactive 5

Albo coś innego z #garmin

Biegam i tak zawsze z telefonem, nie potrzebuję takich funkcji jak muzyka czy zaawansowane mapy. Ze sportow poza bieganiem może ewentualnie wskoczy tenis, ale nie jest to obligatoryjny element. Będę wdzięczny za rady!
  • 11
@camelinthejungle ja mam vivoactive 5, stosunkowy nowy zegarek. Fajny casual bez jakiś udziwnień, ekran amoled, bateria między 3 a 6 dni zależy czy dużo treningów z GPS i czujnikami generalnie bardzo ok z baterią.
Wziąłem go nie nie uważam żeby droższe zegarki miały w sobie coś za co warto płacić jakieś chore pieniądze typu od 1700 zł w górę. Wszystkie robią to samo, są pewnie mikro różnice ale sorry, nie za takie
@Sl_w_k_1: mam alerty na pepperku ustawione ( ͡° ͜ʖ ͡°). Właśnie dlatego też myślałem o apple watchu, ale z drugiej strony, jak tak sobie myślę, to płatności w zegarku nie do końca mi się przydadzą: jestem ciężko uzależniony od telefonu i nie ma możliwości, żebym gdziekolwiek bez niego poszedł ( ͡° ʖ̯ ͡°)