Wpis z mikrobloga

#szkola #licbaza #gimbaza #pytanie #wspomnienia #nostalgia #techbaza #edukacja
Ciekawi mnie jak wspominacie czasy szkolne. Bo często się słyszy jak ludzie mówią, że z wielką chęcią wrócili by do szkoły. I jakbyście mogli opisać co wam się podobało w szkole a co nie i jeszcze jakim typem byliście. U mnie to było tak, że z nauką było średnio ale ludzi spotkałem całkiem spoko, a typem byłem dosyć spokojnym raczej wycofanym ale nie gnębionym
  • 6
Ciekawi mnie jak wspominacie czasy szkolne.


@Hanlan: Podstawówkę i gimnazjum źle. Technikum neutralnie.

że z wielką chęcią wrócili by do szkoły.


@Hanlan: Znaczy, że przeżyli wtedy szczyt swoich możliwości. To nic fajnego.

I jakbyście mogli opisać co wam się podobało w szkole a co nie


- kolesiostwo i ignorancja wśród nauczycieli/-ek
- zmiatanie mobbingu wśród uczniów pod dywan
- mobbingowanie nowych nauczycieli/-ek, które wprowadzają nową jakość w szkole przez tych
@Hanlan: Jeśli miałbym przejść swój tok edukacji od nowa z wiedzą którą posiadam obecnie to przede wszystkim uczyłbym się języków na własną rękę bo ten język angielski w polskich szkołach to jest o kant dupy rozbić i każdy kto był chodź przez moment w jakimś kraju typu Wielka Brytania, Irlandia, Australia, Stany Zjednoczone łapie się za głowę po to, aby wyjechać na wymianę a następnie robić wszystko żeby nie wrócić do
@Hanlan: Moim zdaniem generalnie same czasy szkolne pod pewnymi względami były tak samo zajebiste jak i chu.....we, ale koniec końców pozwoliły mi one sobie zbudować w dalszej perspektywie życia jak już trochę czasu minęło i wyciągnąłem wnioski gdzieś tam patrzyłem z boku na to wszystko dość twardą skorupę na dalszą część życia. Na pewno na plus jest to, że ja jestem rocznik 99'' i szkołę zacząłem tak w 2005/2006 roku bodajże