Wpis z mikrobloga

Nie ma nic bardziej odrażającego jak gwałt na dziecku czy kobiecie.

Taki ktoś powinien być w areszcie do końca procesu, aż sąd wyda surowy wyrok.

I nie ma czegoś takiego jak "fałszywe oskarżenie o gwałt" - dziecko i kobieta to czują i będą czuć bardzo długo.

Dlatego oprawca musi ponieść karę.

Dziwne tylko, że tzw. mężczyźni bronią tych gwałcicieli - najwyraźniej jest parcie na "legitymację na gwałt".

Czego by innego się spodziewać po mizoginach i incelach...

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pieklokobiet #pieklomezczyzn #seks #przegryw
  • 7
@serniczek_z_rodzynkami: Jacy mężczyźni gwałcą? Samotni? Jakim cudem mam rzekomo gwałcić jak nigdy nie miałem prawdziwej dziewczyny?

Gwałcą ci bad boye, których kobiety sobie wybierają SAME, bo ma "mocną psychikę" i dobrą gębę. Gwałty w ciemnej uliczce to mały odsetek.

Może jakiś #rozowepaski mi w końcu odpowie dlaczego facet, który broni gwałcicieli jest tak broniony i tłumaczony przez kobiety tu i w realu. Dlaczego Polki tak ciągnie to tej patologii?

Wydaje mi
@serniczek_z_rodzynkami: Nie bronią ale popierają takie zachowania. Też się z tym zgadzam. Jeśli kobieta mówi, że jest gwt to czuje że był gwałt i zgłasza to służbom. Dostarczanie dowodów biologicznych, przesłuchanie świadków powinno zatem gładko się odbyć.
Zatem nie ma żadnej litości za pomówienie mężczyzny o gwałt, kobieta powinna tak samo odpowiadać jak za pomówienia dot. zabójstwa itp.