Wpis z mikrobloga

Ale jak się głębiej zastanowić, to wrzucili spasioną zielonowłosą jako przykład "wygląd nie ma znaczenia". Czemu nie wrzucili jakiejś ładnej kobiety, albo przystojnego chłopa? Czyżby jednak sugerowali, że z panią z obrazka coś jest nie teges?


@mbasasello: Zawsze cieszy gdy ludzie chcą bronić jakiejś równouprawniającej rzeczy i cisną przy tym po osobach, które chcą wspierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I po co tworzysz takie bzdury? Oczywiście, że dla Ciebie ma znaczenie, czy w hotelu obsługuje Cię miła i zadbana osoba, ubrana schludnie i skromnie, czy np. łysawy chłop po 40, w skórze i łańcuchach o aparycji cwaniaka z targowiska. Albo jakiś nerd z wybuchającymi pryszczami na twarzy.


@slawek887: XDD to że ty jesteś przykrym człowiekiem który zwraca uwagę na wygląd obsługi to nie znaczy że każdy taki jest. #!$%@? mam
@Bdzigost a ja uważam że pracodawca powinien mieć możliwość sprawdzenia czy wygląd potencjalnego pracownika nie przedstawia jakichś czerwonych flag (jak w przykładzie we wpisie) albo po prostu odsiania ludzi, których uważa za zbyt brzydkich.
No typowo, jak na kasie w Biedronce pracuje brzydka osoba to odrazu cały user experience #!$%@?.


@Morf: Sam mówiłeś o hotelach i restauracjach, a teraz nagle przeskok do biedronki, kebaba i maka. Co, pierwsze argumenty przestały pasować do tezy, bo tam jednak ze święcą szukać dziwolągów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to że ty jesteś przykrym człowiekiem który zwraca uwagę na wygląd obsługi to nie znaczy że każdy
@slawek887: W hotelu każdy dostaje strój 'roboczy' najczęściej cały garnitur lub jakiś bardziej oficjalny strój więc skąd wymysł z jakąś skóra etc, osobiście jak my rekrutujemy do nas to niestety ale sprawą na którą zwracamy uwagę to uzębienie, pracownik np recepcji nie może mieć #!$%@? 1 czy czarnych zębów, a to czy ktoś ma zmarszczki, ma 20 czy 40 lat whatever xD jak łapie kontakt z klientem i jest miły to
jak łapie kontakt z klientem i jest miły to każdy ma to w dupie więc nie powielaj też bzdur że w hotelach pracują same urodziwe panie


@nairoht: A gdzie ja napisałem o urodziwych paniach? Napisałem o brzydkich LUB niezadbanych, co w 100% mieści się w zakresie tego, co napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak czy owak, gadanie o tym, że dla kogoś "wygląd nie ma znaczenia" jest
@Bdzigost ale dlaczego nie wydziarana przedszkolanka miała by być zła? Jak byłem jakieś 15 lat młodszy to też byłem uprzedzony do wszystkich wyróżniających się. Teraz mając 35 lat wiem że byłem głupi. Niedawno na imprezę urodzinową szukaliśmy animatorki i zgłosiła się do nas dziewczyna jak opisujesz. Tak świetnie się bawiła z dzieciakami i była dla przesympatyczna. Dodstowko kolorowe włosy byku ogromną frajdą dla dzieci, bo dla nich była jak postać z bajki.
Zdjęcie w CV powinno mieć znaczenie tylko w specyficznych zawodach typu model/modelka albo w jakichś o charakterze reprezentacyjnym

W innym wypadku, po #!$%@? ktoś ma wiedzieć jak wyglądam?


@DROP_TABLE_Usernames: to byłoby prawdą 30la temu. Dziś niektóre osobniki tak wyglądają #!$%@?, że lepiej aby zamieściły zdjęcie dla ich dobra aby niepotrzebnie nie łazili na rozmowę aby tylko zostać odrzuceni po niej przez wygląd. Ja bym nie zatrudnił w pracy gościa co ma