Wpis z mikrobloga

Panie Intruder ale czego tu bronic przechodzą kontrole antydopingowe i twierdza ze są czyści i należy im wierzyć nie mając żadnych dowodów na to ze jest inaczej.


@Magq: Naiwność ludzka nie zna granic. Ale tak się wygodniej żyje no nie? :)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Nie jestem naiwniakiem i zyje mi się całkiem dobrze. Po prostu jestem daleki od rzucania defynitywnych sądów nie mając żadnych dowodów na poparcie mojej tezy poza własnymi myślami
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Tragedii nie ma. Po prostu nie zakładam z góry pewnych rzeczy co nie znaczy że mam jakieś nierealne oczekiwania względem siebie bo to że koleś na Sheffield zrobił total z moją wagą prawie 900kg będąc sterydziadzem lub nie, nie znaczy że ja kiedykolwiek przekroczę znacznie np 600 xd
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: to prawda Intruder, że pojawiły Ci się problemy z kręgosłupem/plecami?

Spinają Ci się mięśnie, boli odcinek lędźwiowy oraz piersiowy?

Trzaska i chrupie w tym kręgosłupie i wyszły Ci przepukliny? Masz problem z bólu czasami się schylić?

Widziałem tutaj post na wypoku, właśnie o tym, ale ktoś go już usunął xD więc jestem ciekaw czy to ploty, czy faktycznie koniec Twojego dźwigania to jest, bo wysiadł kręgosłup.
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod:

Widziałem tutaj post na wypoku, właśnie o tym, ale ktoś go już usunął xD więc jestem ciekaw czy to ploty, czy faktycznie koniec Twojego dźwigania to jest, bo wysiadł kręgosłup.

@IntruderXXL Błagam Mateusz wrzuć jutro jakiś ciąg w kostiumie 500kg XD (chyba pod swoje środowe BACK podepniesz jakoś martwy......). Jak nie martwy to shrugsy ciężkie też mogą siąść elegancko :D
  • Odpowiedz
to prawda Intruder, że pojawiły Ci się problemy z kręgosłupem/plecami?


Spinają Ci się mięśnie, boli odcinek lędźwiowy oraz piersiowy?


Trzaska i chrupie w tym kręgosłupie i wyszły Ci przepukliny? Masz problem z bólu czasami się schylić?


@Zimny-jak-lod: O cholera ktoś ma bujną wyobraźnie LOL. Wszystko ze mną dobrze, kontuzji brak. No, drobnostki jakieś wychodzą, jak np problem z nogami od kręcenia regularnego cardio dzień w dzień (co już ogarnąłem) a teraz
  • Odpowiedz
Błagam Mateusz wrzuć jutro jakiś ciąg w kostiumie 500kg XD (chyba pod swoje środowe BACK podepniesz jakoś martwy......). Jak nie martwy to shrugsy ciężkie też mogą siąść elegancko :D


@krzysztoww: Teraz chce się skupić na tych nieszczęsnych siadach... A one #!$%@?ą mi łapy niesamowicie, i nie mogę zrobić wyciskania porządnie, ani asyst upper.
I to nie jest wymówka lol. Tylko to uświadamia mi ile rzeczy mam do ogarnięcie jeszcze zanim będę
  • Odpowiedz
@zagi_ssj: Dodam swoje dwa grosze:
- Istnieje wiele PED które będąc na liście WADA są praktycznie wcale nie sprawdzane
- Istnieje wiele PED które będąc na liście WADA są praktycznie niewykrywalne
- Istnieje wiele PED których nie są na liście WADA a są skuteczne

Doping nie ogranicza się do SAA
  • Odpowiedz
@IntruderXXL

I skąd się wziął ten Mateusz? xD

Mateusz wziął się od starszych stażem kolegów na tagu. Ja może od lat jestem, ale się nie udzielam. Gdy zacząłem byłeś moją inspiracją więc naturalnym jest to, że próbuję zwracać się do Ciebie po imieniu. Zresztą do każdego tak wolę, lepsze to niż nick moim zdaniem :)

Jeżeli nie masz na imię Mateusz, to może uchylisz rąbka tajemnicy – przedstawisz się! Ja jestem Krzyś
  • Odpowiedz
@Magq

@IntruderXXL: Panie Intruder ale czego tu bronic przechodzą kontrole antydopingowe i twierdza ze są czyści i należy im wierzyć nie mając żadnych dowodów na to ze jest inaczej. To jak jakby zakładać że ktoś popełnia jakieś przestępstwo bo tak mi się wydaje xd


Parę lat temu komisja odebrała nagrody wielu rosyjskim sportowcom bo po latach okazało się że nie byli czyści (z tego co pamiętam próbki były przechowywane w zamrożonej
  • Odpowiedz
No co począć, że to męskie a nie żeńskie hormony poprawiają wyniki w sporcie kobietom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co począć? Po prostu zacząć traktować testosteron jako suplement ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Pan_Szeryf: są też takie substancje, które w miarę legalnie można brać, a które "przykryją" że brało
  • Odpowiedz
@Saprofit mi chodzi przede wszystkim o to że mistrzowie latami byli "naturalni" do momentu aż przebadano ich krew ponownie. Teraz zastanówmy się czy kraje takie jak Rosja lub Chiny nie będę korumpować organów odpowiedzialnych za kontrolę? I czy kraje wyżej rozwinięte, jak np USA albo zachód Europy, nie będą używały nowych osiągnięć biochemii oraz wpływów politycznych wśród organizatorów?
Ruskich można jeszcze wykluczyć z zawodów z powodu wojny, Chińczyków nie.

Każdy jest niewinny
  • Odpowiedz
Każdy jest niewinny dopóki nie udowodni się mu winy.


Oczywiście, pod warunkiem, że poruszamy się w sferze szeroko pojętego prawa karnego. Pozostańmy jednak w sferze faktów. Czy ktoś stosujący doping, ale nigdy na tym nie przyłapany jest winny? I tutaj odpowiedź zależy - dla mnie to jest "part of the game", ale dla normictwa, to od razu stryczek i ostracyzm do ósmego pokolenia. Tutaj właśnie tkwi największy problem. W postawaniu tej fasady.
  • Odpowiedz
Ta cała dyskusja nie ma za bardzo znaczenia. Bo to są tylko wasze słowa i domysły nie mające żadnych dowodów. Może większość z nich jest na sterydach a może nie. Przechodzą kontrole antydopingowe i tylko to się liczy a nie zdanie jakichś randomowych ludzi z internetu. Dopóki ktoś jest czysty to zakładanie że na pewno koksuje jest po prostu głupie


@Magq: jesteś idealistą, ale weź sobie do serca to co kolega
  • Odpowiedz