Wpis z mikrobloga

Raczej, że chciałbym uwierzyć w tę romantyczną ideę "czystego sportu".


@Saprofit: jest wiele opcji do zachowania tej idei - uprawiaj trekking po górach (tylko nie na czas!), wsiądź na rower szosowy albo gravel, zapisz się na zajęcia z trenerem tenisa. Dopóki aktywność nie będzie opierała się na rywalizacyjnych zawodach to doping nie ma żadnego sensu i prawdopodobieństwo czystości jest bliskie 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

u kobiet
@bdm_bq: dodatkowo ja tam uważam że nawet jeśli by była zbombiona jako faceci nie powinniśmy dyskutować dużo bo to będzie obraza za kobiety jeśli by nie była. Dla faceta podejrzenie go że o bombę jak jest naturalem to jest komplement ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bdm_bq:

bo poza tym, że mało wiesz


Merytoryczne argumenty od osoby, która jest przekonana, że na profesjonalne zawody trójbojowe jeżdżą naturalne xDDD

masz ewidentnie jakiś problem


Mam problem, bo twierdzę oczywistą oczywistość, że w zawodach trójbojowych biorą udział sterydziarze? Ty w ogóle siebie słyszysz? Może nazwij mnie hejterem jeszcze, to będzie bingo xD
@NicolasLatifi: jeżeli chodzi o to, aby bawić się sportem, to jak najbardziej można, a nawet trzeba robić to czysto - bo robisz to dla zdrowia. Tylko do jest po prostu rekreacja, a jeżeli w grę już wchodzi rywalizacja, to zasada jest jedna - wszystkie chwyty dozwolone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do potencjału w sporcie kobiet, to oczywiście on jest - wystarczy popatrzeć na mocno skomercjalizowany
dodatkowo ja tam uważam że nawet jeśli by była zbombiona jako faceci nie powinniśmy dyskutować dużo bo to będzie obraza za kobiety jeśli by nie była. Dla faceta podejrzenie go że o bombę jak jest naturalem to jest komplement ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kasahara: to miał być żart?

Chociaż ja uważam, że w tym przypadku będzie ewolucja w kierunku trzeciej kategorii w niektórych dyscyplinach sportu.


@Saprofit:
@NicolasLatifi:

dodatkowo ja tam uważam że nawet jeśli by była zbombiona jako faceci nie powinniśmy dyskutować dużo bo to będzie obraza za kobiety jeśli by nie była. Dla faceta podejrzenie go że o bombę jak jest naturalem to jest komplement ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja tutaj się zgadzam z Borsukiem w tej kwestii. U facetów wchodzi mechanizm rywalizacji oraz pewnego wytłumaczenia się z porażki. Jak widzisz kogoś
U kobiet jednak to działa inaczej i swoiste kwestionowanie kobiecości poprzez przypisywanie im cech męskich jest kulturowo w sumie chyba od zawsze uważane za coś negatywnego


@Saprofit: przypisywanie mężczyźnie cech damskich też jest uważane za negatywne. No co począć, że to męskie a nie żeńskie hormony poprawiają wyniki w sporcie kobietom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zagi_ssj: Ta cała dyskusja nie ma za bardzo znaczenia. Bo to są tylko wasze słowa i domysły nie mające żadnych dowodów. Może większość z nich jest na sterydach a może nie. Przechodzą kontrole antydopingowe i tylko to się liczy a nie zdanie jakichś randomowych ludzi z internetu. Dopóki ktoś jest czysty to zakładanie że na pewno koksuje jest po prostu głupie
@IntruderXXL: Panie Intruder ale czego tu bronic przechodzą kontrole antydopingowe i twierdza ze są czyści i należy im wierzyć nie mając żadnych dowodów na to ze jest inaczej. To jak jakby zakładać że ktoś popełnia jakieś przestępstwo bo tak mi się wydaje xd