Aktywne Wpisy

wscieklykabanos +208
#warszawa I o co się tak przypiedalasz, społeczniaku? Ja tylko na chwilkę, a poza tym wszyscy tak robią. A tak w ogóle to jest "wypas" auto, więc mogę więcej, frajerze!
#polskiedrogi a raczej chodniki i ścieżki rowerowe xD
#polskiedrogi a raczej chodniki i ścieżki rowerowe xD
źródło: MiastoUrsynow HCbbgfobsAAS3-J
Pobierz
Nacho_Libre +8
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham





Jest mi przykro. Spotykam się z pewnym chłopakiem prawie rok, jesteśmy razem, a on nawet nie poruszył tematu walentynek :( tak jakby nie istniały. Coś tam tylko burknął że no tak w środę ten 14 i tyle. Zawsze uważałam że powinno się pogadać w parze jak się do tego dnia podchodzi, a on nic. Zero zapytania zupełnie nic. Smutno mi.
#zalesie #walentynki #zwiazki #damskiprzegryw
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Następnym razem użyj gęby i mu to powiedz, zamykam temat
@mirko_anonim: to czemu sama nie zaczniesz tej rozmowy skoro ci zależy?
Może ma chiński kalendarz? └[⚆ᴥ⚆]┘
@A_R_P: samica nie komunikuje sie wprost niewywolana