Wpis z mikrobloga

@Kejesen: Zalecenia dot. białka na fitatu są gówno warte. Zresztą makrosy z fitatu są niewiele warte. A już szczególnie jak ścinasz tak nisko kalorie, bo wraz z kaloriami nie chcesz ucinać białka. 2000 kcal przy 98 kg to praktycznie Twój BMR. Białko chcesz mieć na tym samym poziomie co na bilansie kalorycznym, a nawet trochę wyżej. Więc jaki jest sens patrzeć na procenty?

Jedz białka 2-2,2 g na kg, żeby nie
@Kejesen: Oczywiście nie traktuj wyliczeń kcal jako prawd objawionych, ani moich ani z żadnego kalkulatora. Nie da się dokładnie policzyć jakie Ty konkretnie masz zapotrzebowanie kaloryczne. Musisz się obserwować i mieć plan*. Jak chudniesz za szybko, trzeba podbić kcal, jak za wolno uciąć. Możesz to tylko określić obserwacją w trakcie.

Zwracaj też uwagę na to jak się czujesz. Jak jesteś na diecie i przechodząc obok Biedry leci Ci ślina to kiepski
@Kejesen: @Mirkosoft
Ale on nie ćwiczy, to w sumie nie musi aż tyle białka jeść, bo nie ma mięśni. Także jeśli ci wygodnie tyle jeść i nie masz problemów z nerkami, lub podwyższonej kreatyniny (musiałbyś zbadać), to jedz, ale jak nie musisz aż tyle jeść to możesz sobie zmniejszyć.
  • 0
@Mirkosoft: No powiem Ci, że w 5 dni zleciał mi kilogram a nie chodziłem kompletnie głodny, wręcz idealnie było więc zostawię póki co jak jest, jak wpisuje to w aplikacje to mi obniża trochę dzienne kalorie do spożycia wraz z utratą masy ciała. Póki co plan mam do 83kg i zobaczę jak będę wyglądać i się czuć, mam 186cm około więc to chyba taka idealna waga będzie, później ją tylko utrzymać
@Kejesen: pokaż co jesz bo może odkryłeś świętego grala. Każdy się zabija i suplementuje białko bo jest bardzo ciężko przekroczyć a nawet dobić jeśli nie jesz jak świnia. Pokaż swój jadłospis.
  • 0
@AltCtrlSpace Wiesz co ja mam coś takiego, że wstaje około 8 rano, pierwszy posiłek jem około 11-12, nie ukrywam bo już o 11 jestem głodny, kolejny o 18, i później ostatni około 23. Rzecz w tym, że ostatni posiłek niejednokrotnie omijam bo zwyczajnie nie jestem głodny i piję tylko melisę przed snem ok. 24. Zdarza się, że jednego dnia zjem 1500-1700kcal i mi w zupełności wystarczy. Możliwe, że sęk w zapychaniu się
Kejesen - @AltCtrlSpace Wiesz co ja mam coś takiego, że wstaje około 8 rano, pierwszy...

źródło: image_picker_FD2B32EA-96A8-4632-977B-723DB071A01B-14559-000009AEFADDC15F

Pobierz