Wpis z mikrobloga

@Tupolej154: nie chce mi się pisać z kolejnym wykopkiem w sprawie przedstawiania swoich racji. Wystarczająco dużo czasu poszło mi ostatnio na kwestię rodów.
Przeczytaj cały wpis jeszcze raz, do czego ja się przyczepiłem, co ty uważasz, że możesz robić, a co uważasz, że chłop powinien robić, co pozwalasz, a czego zabraniasz.
Dostaniesz obraz tego o czym piszę. Jeśli iluzją jest wyciąganie wniosków z rozmowy z kimś to tak, żyję w iluzji.
  • Odpowiedz
@Tupolej154 Jedno i drugie. Każde małżeństwo i rozwód są rejestrowane, więc statystyki są ogólnodostępne i mamy trend wzrostowy rozwodów.

"Statystki wskazują, że na 1000 nowo zawieranych małżeństw w miastach, na rozwód decyduje się 460 par. W przypadku wsi oficjalnie rozstaje się 260 małżeństw."

Ponad 2/3 rozwodów wnoszone jest przez kobiety. One też mają łatwiej w sądach, dostają niższe kary za te same przestępstwa, są po prostu lepiej traktowane.

Faceci muszą być bardzo
  • Odpowiedz
Po prostu olewanie potrzeb drugiej osobie. Chce z Tobą być, ale to mi ma być wygodniej.


@Tupolej154: Nie chcę żeby to zabrzmiało jak kwestionowanie Waszych potrzeb, i nie kupuję wykopowego nastawienia do rózowych, bo Was lubię; za tym wstępem: Co kobiecie daje ślub, czego nie daje jej normalny związek?

Druga rzecz: wspominasz o ignorowaniu potrzeb drugiej osoby, ale czy zdajesz sobie sprawę, że formalizacja niesie dla męzczyzn szereg problemów, a różnica
  • Odpowiedz