Wpis z mikrobloga

julka poszła do klubu bez chłopaka i uchlała się do nieprzytomności. Tańczyła z różnymi randomami. Z jednym z nich (obcokrajowiec) wspólnie pili shoty po czym znaleźli się oboje w domu siostry. Urwał jej się film, a obcokrajowiec to niecnie wykorzystał.

W komentarzach wymiana zdań na ten temat. Pełne rozsądku i rigczu wypowiedzi Agnieszki kontra wysrywy oburzonej bezmyślnej juleczki (Marta S.).

#gwalt #logikarozowychpaskow #p0lka #pieklokobiet #truestory
WielkiNos - julka poszła do klubu bez chłopaka i uchlała się do nieprzytomności. Tańc...

źródło: temp_file8071272429133969595

Pobierz
  • 256
@WielkiNos i bardzo dobrze, takie przypadki trzeba nagłasniać, żeby czasami żaden Mirosław nie wmiksował się w taki układ. Dzisiaj taka laska skacze na kutangach, ale gdyby ktos pytal, to za pare lat bedzie to idealna kandydatka na żonę, matke p0lke... Szmaciska, bleee
@WielkiNos pamiętam jak byłam z dwoma koleżankami w knajpie i jacys obcokrajowcy z ktorymi gadalysmy na fajce chcieli, żebyśmy z nimi jechały taksa gdzieś na imprezę. Ja z jedną koleżanką nie zgodziłyśmy się ale trzecia nas ciągle namawiała żeby jechać xD ta sama koleżanka teraz ugania się z jakimś turasem który na jej oczach na imprezie poszedl z inna laska do kibla. Szkoda bo nawet sympatyczna jest ale zaczelam czuc jakas niechec
@WielkiNos: standard
Czy jest jej winą to że mokebe zakisił ogóra? Nie
Czy to że zakisił jest konsekwencją jej wcześniejszego zachowania, za które tylko ona jest odpowiedzialna? Tak

Ale dla większości różowych cos takiego jak odpowiedzialność i konsekwencje nie istnieją. Jak u małego dziecka.
@WielkiNos żeby być uczciwym to przyznam Marcie rację. Można wyjść do klubu bez partnera lub partnerki, ale nie każdy powinien to robić :) sytuacja zapewne jak tysiące innych i to nie zdarza się tylko kobietom. Znam i facetów co mieli dziewczyny, nachlali się i się nagle ockneli na chacie z ręką w gaciach jakiejś laski, że chyba trochę przesadzili :) Tylko oni nie pisali o tym w necie i wiedzieli ze to
Powiem Ci jak było. Laska poszła na imprezę, spodobał jej się gość, poszła z nim w tango. Rano włączył się moralniak i wyrzuty sumienia, nie umiała tego udźwignąć, więc wymyśliła, że to wina alkoholu i tego Enrique, a ona w ogóle to została zgwałcona!


@Reiden: Cyrk na kółkach to jest zakładanie że wiesz lepiej od tej laski co się stało, prorok z wykopu jasnowidz XD. Ja wiem lepiej że ruchasz nieprzytomne